واکنش تند یحیی به توهین علیه پرسپولیسی‌ها

......

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اظهار تاسف از اتفاقات تلخ روز گذشته در فرودگاه تبریز گفت:هواداران واقعی تراکتورسازی هرگز چنین حرکاتی انجام نمی دهند و بدون تردید اینگونه افراد تنها می خواهند به وجهه تراکتورسازی لطمه بزنند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در گفت و گو با سایت باشگاه تراکتورسازی درباره توهین به پرسپولیسی ها در فرودگاه تبریز اظهار داشت: محمود خوردبین پیشکسوت با اخلاق فوتبال ایران برای همه اهالی فوتبال محترم است و بدون تردید هیچ هوادار فوتبالی به چنین شخصیتی بی احترامی نمی کند. هادی نوروزی هم برای همه اهالی فوتبال محترم و دوست داشتنی بود. بازیکن با اخلاقی که یاد و خاطراتش همیشه زنده می ماند.همه ما در مجموعه تراکتورسازی از این اتفاق تلخ ناراحت و متاسفیم. به همین دلیل و با شناختی که از هواداران فهیم خودمان داریم، می گوییم که این افراد تراکتوری نبوده و نیستند.


سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: هواداران تراکتورسازی همواره عشق و تعصب خودشان را به این تیم ثابت کرده اند و از تیم محبوبشان با تمام وجود حمایت می کنند. پرشورهای حقیقی به دو اصل پایبند هستند. حمایت کامل و قاطع از تیم محبوبشان همینطور احترام به تیم حریف و تیم داوری. اما افرادی که روز گذشته به اعضای تیم پرسپولیس، محمود خوردبین و مرحوم هادی نوروزی همچنین آقای برانکو و برخی بازیکنان توهین کردند قطعا هوادار تراکتور نبودند. هدف این اشخاص تخریب وجهه هواداران است که در این راه موفق نمی شوند چرا که پرشورها در ورزشگاه شخصیت واقعی خودشان را با احترام به تیم رقیب نشان می دهند. چرا که تراکتورسازی یک باشگاه بزرگ و یک مکتب اخلاق محور است.


گل محمدی در پایان گفت: پرسپولیس یا هر تیم دیگری برای ما فرقی ندارد. باید در زمین مسابقه با تمام وجود برای پیروزی بجنگیم اما بیرون از میدان مسابقه به همه رقیبانمان احترام می گذاریم. ما  هواداران پرشور و بی نظیری داریم که در هیچ شهری تیم محبوبشان را تنها نمی گذارند. به وجود این هواداران افتخار می کنیم و برای خوشحالی آنها مبارزه می کنیم. هواداران ما نیز با فرهنگ و رفتار ارزشمندشان باعث سربلندی ما هستند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال