واکنش توئیتری ایسکو به شایعات پیرامونش

و به نقل از نشریه مارکا، نیمکتنشینی ایسکو در الکلاسیکو یکی از عجیبترین صحنهها در بازی روز گذشته (شنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود که با پیروزی 3 بر یک بارساییها خاتمه یافت ......

 و به نقل از نشریه مارکا، نیمکت‌نشینی ایسکو در ال‌کلاسیکو یکی از عجیب‌ترین صحنه‌ها در بازی روز گذشته (شنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود که با پیروزی 3 بر یک بارسایی‌ها خاتمه یافت.
بعد از مسابقه شایعاتی درباره اینکه چرا زین‌الدین زیدان به ایسکو میدان نداده است منتشر شد از جمله اینکه خود او حاضر نشده گرم کند و به عنوان بازیکن تعویضی به میدان برود که البته هافبک اسپانیایی این موضوع را تکذیب کرد.
یک شایعه دیگر هم درباره میدان داده نشدن به ایسکو به وجود آمده حاکی از آنکه زیدان او را به خاطر رفتن به یک میهمانی شبانه در شب قبل از بازی (جمعه) مجازات کرده و از ترکیب کنار گذاشته است که ایسکو این یکی را هم مانند قبلی در صفحه شخصی‌اش در توئیتر تکذیب کرد.
او در پاسخ به شایعه‌ای که یکی از هواداران رئال مادرید در فضای مجازی درباره دلیل نرفتن او به میدان مطرح کرد (این هوادار نوشته بود که ساعت 3 بامداد ایسکو را در محلی در منطقه آلکوبنداس مادرید رؤیت کرده است)، نوشت: غیرممکن است چون آن زمان ما در والده‌بباس (زمین تمرینی رئال مادرید) بودیم. باید ایسکوهای دیگری هم بیرون بوده باشند.
ایسکو در پاسخش به این شایعه، تصویری هم از توئیت هوادار شایعه‌ساز رئال مادرید گذاشت، توئیتی که خیلی سریع حذف شد.

تگ ها


اخبار روز ال کلاسیکو رئال مادرید لالیگا فوتبال