واکنش تیته به ناکامی نیمار در گلزنی برای سلسائو

سرمربی برزیل نگران گل نزدن نیمار در بازی برابر بولیوی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی برزیل بامداد امروز توانست گام نخست در دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با موفقیت پشت سر بگذارد و با ۵ گل بر بولیوی غلبه کرد. مارکینیوش، بازیکن حریف، روبرتو فیرمینو(دو گل) و فیلیپه کوتینیو گل های سلسائو را به ثمر رساندند. نیمار در این بازی گلزنی نکرد و لی از ستاره های تیمش بود.

نیمار به دلیل مصدومیت مشخص نبود که به بازی خواهد رسید یا خیر ولی در نهایت توانست به ترکیب اصلی وارد شود. نیمار علاقه زیادی داشت تا با رکورد گلزنی رونالدو نازاریو برابری کند اما با ۶۱ گل زده همچنان یک گل فاصله دارد. او برابر بولیوی به فیرمینو و کوتینیو دو پاس گل داد.

تیته سرمربی تیم ملی برزیل در نشست خبری پس از بازی و در مورد نیمار گفت:« او گل نزد ولی برایم مهم این است که نمایش خیلی خوبی داشت. دوست داشتم نیمار گلزنی کند؟ البته که دوست داشتم ولی در زمینه پاس گل، کارش را به بهترین شکل انجام داد. نیمار در بازی های بعدی برای ما گل نیز خواهد زد. نگران این قضیه نیستم.»

تیته در ادامه گفت:« روحیه تیمی، اتحاد و مسئولیت پذیری در بالاترین حد خودش بود. فوتبال یک بازی تیمی است و ما از این حیث کامل و بی نقص بودیم. پیروزی بر بولیوی در شروع رقابت ها قدم بزرگ و مهمی بود. باید بازی ها را ببریم تا برای صعود محبور نباشیم چشم به نتایج دیگر تیم ها داشته باشیم.»

بیشتر بخوانید:

بدشانسی بزرگ برزیل؛نیمار غایب بزرگ تقابل با بولیوی؟

می خواهم با برزیل قهرمان جام جهانی شوم

 

 

تگ ها


نیمار تیته تیم ملی برزیل پاری سن ژرمن فوتبال جهان برزیل فوتبال