واکنش جالب بایرن‌مونیخ به شایعه فروش لواندوفسکی

کارل هاینس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، شایعات فروش روبرت لواندوفسکی را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد فعلی روبرت لواندوفسکی با بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد و در ماه‌های اخیر نیز صحبت هایی در رابطه با تمدید او با باواریایی ها مطرح شده است. البته در این بین از ارلینگ هالند به عنوان جانشین بالقوه و بلندمدت ستاره لهستانی نام برده شده است اما این موضوع اخیراً توسط الیور کان رد شده بود.

در همین حال طی روزهای گذشته برخی گزارش ها حاکی از آن بود که بهترین بازیکن دنیا در سال گذشته ممکن است بایرن مونیخ را ترک کند؛ موضوعی که حالا با واکنش جالب کارل هاینس رومنیگه، مدیر بایرن مونیخ، روبه‌رو بوده و او در این باره می گوید: " چه کسی بازیکنی که سالانه ۶۰ گل به ثمر می‌رساند را می فروشد؟"

همچنین شایعاتی درباره اینکه پینی زهاوی، مدیربرنامه لواندوفسکی، از سران بایرن مونیخ درخواست کرده که شرایط فروش این بازیکن در در تابستان را بررسی کنند، وجود داشته است. رومنیگه در این باره گفت: "او دقیقا می داند چه چیزی بایرن‌مونیخ را قلقلک می دهد. وقتی بازار نقل و انتقالاتی در اول جولای آغاز می‌شود، هزاران شایعه منتشر خواهد شد که قطعاً بایرن مونیخ را هم تحت تأثیر قرار خواهد داد. مهم این است که حقایق همیشه به نفع بایرن باشد."

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی کارل هاینز رومینگه