واکنش جالب رئیس بایرن به احتمال جذب لیونل مسی

کارل هاینس رومینیگه، رئییس باشگاه بایرن مونیخ از جدایی احتمالی لیونل مسی از بارسلونا ابراز ناراحتی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد لیونل مسی دیگر تمایلی به ادامه کار در بارسلونا ندارد و اخبار حاکی از تمایل شدید او به جدایی از این تیم است. کارل هاینس رومینیگه حقوق بالای لیونل مسی را دلیل اصلی عدم تمایل بایرن مونیخ به ورود به کورس خرید این بازیکن دانست.

کارل هاینس رومینیگه گفت: "متاسفم می شوم اگر لیونل مسی بارسلونا را ترک کند، او از جوانی برای بارسا بازی کرده و باید به حرفه اش در این باشگاه پایان دهد. مسی عملا خود بارسلونا است. اما اگر می دانستید چقدر مسی چقدر دستمزد می گیرد، نمی توانستید اینجا آرام بنشینید (با خنده)، به همین دلیل بایرن هرگز برای جذب مسی اقدام نکرده است.

درخشش رابرت لواندوفسکی؟ این بهترین فصل او بود و رابرت بهترین گلزن بوندسلیگا و لیگ قهرمانان شد. در گذشته تصور می کردم او بایرن مونیخ را به مثابه سکوی پرتابی برای انتقال به باشگاه مورد علاقه اش یعنی رئال مادرید می داند، اما این روند تغییر کرده است. لواندوفسکی شاید حرفه ای ترین بازیکنی باشد که من تاکنون در بایرن دیده ام. او الگوی فوق العاده ای برای جوانان ما بوده و شرایط فیزیکی فوق العاده ی دارد، رژیم غذایی و سبک زندگی لواندوفسکی برای موفقیت طراحی شده است.

تماس پپ گواردیولا بعد از فینال؟ بله، او همیشه پیام صوتی می فرستد. گواردیولا در هر سه سال حضور در بایرن در نیمه نهایی حذف شد و او می داند اینکه باشگاه ما دوباره بر تخت سلطنت قرار گیرد برای ما چه معنایی دارد."

تگ ها


بایرن مونیخ کارل‌هاینس رومینیگه لیونل مسی روبرت لواندوفسکی بارسلونا