واکنش جالب سرمربی منچستریونایتد به انتقادات روی کین

چندی پیش بود که روی کین پیشکسوت باشگاه منچستریونایتد انتقاداتی را در خصوص سولسشر به زبان آورده بود و حالا اوله به این انتقادات پاسخ داد....

به گزارش مدال، پس از شکست 2 بر صفر منچستریونایتد برابر وستهام، «روی کین» از پیشکسوتان شیاطین‌سرخ که در حال حاضر به عنوان کارشناس در شبکه «اسکای اسپورتس» مشغول فعالیت است، به انتقاد از عملکرد تیم سابق خود پرداخت و حالا «اوله‌گونار سولسشر» در مصاحبه با «اسکای اسپورتس» به انتقادات هم‌بازی سابقش پاسخ داد.

اوله در این خصوص گفت: «چرا وقتی یک بازی را ببازید نباید عصبانی باشید؟ قطعاً عصبانی خواهید شد! اما من عصبانیتم را در تلویزیون بروز نمی‌دهم! قطعاً من می‌خواهم حتی در بازی کردن با کادر فنی خودم هم برنده باشم. من به شیوه خودم مربیگری و بازیکنانم را هدایت می‌کنم. هرچه در رختکن می‌گویم همانجا می‌ماند و نیازی نیست در رسانه‌ها مطرح کنم.»

این صحبت‌های سولسشر در پاسخ به انتقاد کین از تیم مطرح شد که گفته بود عملکرد یونایتد تحت نظر سولسشر او را متاثر نکرده است.

سرمربی نروژی اما در ادامه مصاحبه‌اش از پروژه ساختن تیمی جدید خبر داد و گفت: «ما گام‌به‌گام پیش می‌رویم و یک شبه موفق نخواهیم شد! هدف ما ساخت تیمی جدید است که تشنه موفقیت باشد.»

بیشتر بخوانید:

منچستر به قهرمانی بسیار نزدیک است!

تگ ها


روی کین اسکای اسپورتس کین در اسکای اسپورتس اوله گونار سولسشر منچستریونایتد شیاطین سرخ لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال