Banner

واکنش جالب لینه‌کر به احتمال جدایی کین از تاتنهام

گری لینه کر، بازیکن سابق تاتنهام و مجری معروف انگلیسی، واکنش جالبی به احتمال جدایی هری کین از تیم لندنی نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، یکی از مهم ترین سوالات روز فوتبال انگلیس به آینده ستاره انگلیسی تاتنهام یعنی هری کین اختصاص پیدا می کند. بسیاری معتقد هستند که تاتنهام کار بسیار دشواری برای حفظ ستاره ۲۶ ساله خود خواهد داشت چرا که در سال های گذشته در کسب جام ناموفق عمل کرده است؛ اتفاقی که به طور قطع در سال ۲۰۲۰ نیز رخ نخواهد داد چرا که تا همین مقطع از فصل تمام امیدهای تیم ژوزه مورینیو برای کسب جام تا امید شده است.

با این تفاسیر شایعات زیادی درباره هری کین و احتمال بالای جدایی او از تاتنهام مطرح شده است. یوونتوس، منچستر یونایتد و رئال مادرید به شدت شرایط جذب ستاره انگلیسی تاتنهام را دنبال می کنند و اصلا بعید نیست که این مهاجم در همین تابستان لندن را به مقصد یکی از این تیم ها ترک کند.

با وجود تمام این شایعات درباره هری کین، ستاره سابق تاتنهام و مجری معروف انگلیسی یعنی گری لینه کر واکنش جالبی به احتمال جدایی او از تاتنهام نشان داده است. لینه کر در توییتی پیرامون این موضوع نوشت: "روزنامه ها چیز های زیادی درباره نقل و انتقالات می‌گویند اما هیچ نشانه‌ای وجود ندارد و همه آنها شایعه است. آنها در حال انداختن تیری در تاریکی هستند..."

بیشتر بخوانید:
در انتظار بارسلونایی جذاب با نیمار و رفقا
کرونا جان مربی جوان اسپانیایی را گرفت 

تگ ها


گری لینه کر فوتبال جهان هری کین تاتنهام منچستر یونایتد یوونتوس رئال مادرید فوتبال