واکنش جالب مورینیو به تمدید پپ و شانس جذب مسی

ژوزه مورینیو در نشست خبری روز گذشته خود با سوالی در مورد تمدید قرارداد پپ گواردیولا و احتمال پیوستن مسی به سیتی مواجه شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پپ گواردیولا پنجشنبه قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۳ با منچسترسیتی تمدید کرد و بسیاری ماندن او در لیگ برتر را نشانه ای در مورد اتقال احتمالی لیونل مسی به این تیم می دانند. گفته می شود او به خاطر احتمال بالای پیوستن مسی به سیتی با تمدید قرارداد موافق کرده است.

سرمربی اسپانیایی روز گذشته در نشست خبری خود و در مورد مسی گفت که تمایل او بازنشسته شدن مسی در بارسلوناست ولی نمی داند خود بازیکن چه ایده ای در ذهن دارد.

ژوزه مورینیو که تیم او امشب برابر سیتی قرار خواهد گرفت در نشست خبری خود و در پاسخ به این سوال که تمدید پپ به پیوستن احتمالی مسی به سیتی ارتباط داشته یا خیر گفت:« در این مورد ایده ای ندارم. تنها چیزی که می دانم این است که کسی اسلحه روی سر پپ نگذاشته بود تا مجبور به تمدید شود. اگر او تمدید کرده یعنی در سیتی خوشحال بوده است. مطمئنم که دو طرف گفت و گو هایی داشتند و پپ می داند قرار است در آینده چه اتفاقاتی در باشگاه رخ بدهد. پپ در سیتی خوشحال و با انگیزه است و من هم برای او خوشحالم.»

بیشتر بخوانید:

پاسخ گواردیولا به مورینیو: دکتر شده‌ای ژوزه؟

مورینیو: لیورپول ۵ سال زمان داشت تا به اینجا برسد

 

 

تگ ها


لیونل مسی پپ گواردیولا ژوزه مورینیو تاتنهام لیگ برتر