واکنش جالب هواداران رئال به احتمال بازگشت رونالدو

همه هواداران رئال مادرید خواهان بازگشت کریستیانو رونالدو به این تیم نیستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو  در این سه سال دوری از رئال مادرید و بعد از جدایی از این باشگاه در تابستان سال ۲۰۱۸، به اهداف خود در یوونتوس دست پیدا نکرده و حتی در رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز ناکام بوده است. بیانکونری این ستاره ۳۶ ساله را برای پایان دادن به ناکامی های خود در اروپا جذب کرد، اما این اتفاق هنوز رخ نداده و یوونتوس هر سال خیلی زود با لیگ قهرمانان وداع می کند.


در روزهای اخیر و بعد  از شکست یوونتوس در لیگ قهرمانان برابر پورتو، اخباری در مورد احتمال بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال مادرید و تمایل این بازیکن به جدایی از یوونتوس منتشر شده است. بهترین روزهای دوران ورزشی این گلزن ۳۶ ساله در مادرید رقم خورد و او در این باشگاه عنوان بهترین گلزن تاریخ را نیز کسب کرد.


اما نشریه اسپانیایی آ.اس در یک نظرسنجی بزرگ جویای نظر هواداران در مورد بازگشت کریستیانو رونالدو  به مادرید و احتمال رقم خوردن این اتفاق شد و بیش از ۸۰ هزار نفر نیز در این نظرسنجی شرکت کردند. جالب اینجاست آرا در مورد بازگشت کریستیانو رونالدو  متفاوت بود و ۵۴ درصد از هواداران معتقد بودند رئال مادرید باید برای خرید دوباره او اقدام کند. اما ۴۶ درصد نیز بازگشت کریستیانو رونالدو  را منطقی ندانسته و تصور می کنند سرمایه گذاری دوباره برای خرید این بازیکن ۳۶ ساله در این مقطع کار درستی نیست.

بیشتر بخوانید:

کریس رونالدو و عملیات بازگشت به رئال مادرید

یوونتوس رونالدو را می‌فروشد؛ فقط ۳۰ میلیون یورو!

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس رئال مادرید سری آ لالیگا فوتبال