واکنش جالب پدر امباپه به شایعات جدایی کیلیان

این روزها بار دیگر جدایی یا تمدید کیلیان امباپه با پی اس جی به سوژه داغ رسانه های فرانسه و اسپانیا تبدیل شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه مدت هاست که مورد توجه رئال مادرید قرار دارد. او سال ۲۰۱۷ ترجیح داد پیشنهاد رئال را رد کرده و به پی اس جی ملحق شود ولی رویای او همیشه بازی برای رئال بوده است؛ ضمن اینکه لیورپول هم سخت خواهان اوست.

دو ماه پیش رسانه های فرانسوی ادعا کردند که امباپه به پی اس جی اطلاع داده است که تمدید نخواهد کرد و بهتر است سال بعد به او اجازه جدایی بدهند اما اخیرا لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در یک مصاحبه گفت که مذاکرات برای تمدید قرارداد نیمار و کیلیان امباپه را شروع کرده اند.

لئوناردو دو روز پیش در مورد وضعیت امباپه گفت:« در حال مذاکره هستیم و گفت و گو ها ادامه خواهد داشت. کیلیان می خواهد تمدید کند و الان زمانی است که باید در مورد آینده او ایده روشنی داشته باشیم. نسبت به ۱۰ روز پیش، قدم های مثبتی برای تمدید امباپه برداشته شده و پیشرفت هایی داشته ایم.»

این در حالی است که در اسپانیا همچنان معتقدند امباپه قصد تمدید ندارد و فصل بعد یا تابستان ۲۰۲۲ راهی رئال خواهد شد.

ویلفرد امباپه در مصاحبه با تله فوت و در پاسخ به این سوال که شایعات جدایی پسرش آنها را آزار می دهد یا خیر گفت:« چرا باید آزار بدهد؟ چرا فکر می کنید این اخبار و شایعات باید تمرکز کیلیان را به هم بزند؟ پسرم در یک باشگاه قدرتمند و کنار بهترین ها بازی می کند و این کمک می کند سریع تر بتواند به رویاهایش برسد.»

پدر امباپه اما حاضر نشد به سوال در مورد وضعیت تمدید پسرش پاسخ بدهد و همه چیز را به آینده موکول کرد.

بیشتر بخوانید:

آینده لئو؛ شیخ قطری واقعی‌تر از شیخ اماراتی

100 گله شدن امباپه در پاری سن ژرمن/ ویدیو

 

 

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال