واکنش جالب پله به بازگشت رونالدو به منچستریونایتد

پله، اسطوره فوتبال برزیل، به بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، چندی قبل و پیش از دیدار هفته اول یوونتوس در رقابت‌های سری آ بود که فاش شد کریستیانو رونالدو خواهان ترک باشگاه ایتالیایی شده است؛ در این بین گفته شد که منچسترسیتی محتمل ترین گزینه برای فوق ستاره پرتغالی خواهد بود اما رونالدو در چرخشی قابل توجه حضور در تیم سابق خود یعنی منچستر یونایتد را ترجیح داد و یک بار دیگر به اولدترافورد بازگشت.

رونالدو بعد از بازگشت به منچستریونایتد پیامی احساسی برای هواداران این تیم منتشر کرد و نوشت: "همه کسانی که مرا می‌ شناسند، نسبت به عشق بی پایان من به منچستر یونایتد آگاهی دارند. سال‌ هایی که من در این باشگاه گذراندم، کاملاً شگفت‌ انگیز بودند و مسیری که با هم طی کردیم در تاریخ این باشگاه بزرگ و شگفت‌ انگیز با طلا نوشته شده‌ اند.

در حال حاضر حتی نمی‌ توانم احساساتم را بیان کنم، چرا که می‌ بینم که بازگشت من به اولدترافورد چه بازتابی در جهان داشت. این مانند یک رویاست که به واقعیت پیوسته است. هر بار که برگشتم و مقابل منچستر یونایتد به عنوان یک رقیب بازی کردم، همیشه عشق و احترام را از طرف هواداران روی سکوها احساس می کردم. این همه‌ آن‌ چیزی است که رویاها از آن ساخته می‌ شوند!

اولین لیگ داخلی من، اولین جام من، اولین باری که به تیم ملی پرتغال دعوت شدم، اولین لیگ قهرمانان من، اولین کفش طلا و اولین توپ طلا، همه آن ها از این ارتباط ویژه بین من و شیاطین سرخ زاده شدند. تاریخ در گذشته نوشته شده و تاریخ بار دیگر نوشته خواهد شد! روی حرفم حساب کنید! من همین جا هستم! من برگشتم همان جایی که به آن تعلق دارم! صبر کنید و فرصت دهید...
تشکر ویژه از سرآلکس، این برای تو بود..."

اما بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد با واکنش اسطوره فوتبال دنیا و یکی از بهترین بازیکن های تاریخ یعنی پله نیز همراه بوده است. جایی که او در صفحه اجتماعی خود نوشت: "هیچ احساسی بهتر از فتح جهان و بازگشت به خانه نیست. همیشه خوشحال باش کریستیانو!"

تگ ها


کریستیانو رونالدو پله کلمنت منچستر یونایتد برزیل