Banner

واکنش جالب کالدرون به اقدامات علیپور و بیرانوند

سرمربی آرژانتینی و حرفه‌ای پرسپولیس در مورد برخوردهای عجیب و غریب دو بازیکن تیمش نظر جالبی دارد....

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس با وجود ثبات بازیکنانش در این فصل و البته اضافه شدن دو، سه بازیکن نامدار، هنوز نتوانسته خود را با سیستم جدید هماهنگ کند. نتیجه این ناهماهنگی هم کسب یک پیروزی و یک شکست در دو بازی ابتدایی لیگ نهم بوده است که البته نمی توان به خاطر شکست مقابل تراکتور با حداقل گل آن هم در ورزشگاه خانگی تراکتور،چندان کالدرون و شاگردانش را مورد نقد قرار داد.

اما آن چه که مشخص به نظر می رسد این است که کالدرون از برخی نفرات تیمش راضی نیست و بسیار امیدوار است تا از آن ها بازی های بهتری ببیند.در این میان دو بازیکن مهم و تاثیر گذار سرخپوشان یعنی بیرانوند و علیپور هم در دو هفته گذشته به هیچ وجه عملکرد قابل انتظاری نداشته اند.
علی علیپور بعد از درخشش در دو فصل پیش و کسب عنوان آقای گلی لیگ، روند رو به افتی را پشت سر می‌گذارد و پس از تلاش های فراوان برای جدایی از پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات و در حالی که به خاطر اصرار بیش از حد به جدایی، مورد انتقاد هواداران تیم قرار گرفت،تصمیم گرفت فوتبالش را در پرسپولیس ادامه دهد.اما موضوع اینجاست که این مهاجم مازنی به رغم پایان نقل و انتقالات به یک باره باز هم سودای رفتن به سرش زده و طی چند روز اخیر حسابی پر سروصدا ظاهر شده است.به گونه ای که هواداران پرسپولیس و بسیاری از کارشناسان فوتبال دلیل عملکرد ضعیف این بازیکن را عدم تمرکز او قلمداد می کنند و این که او دیگر دلش با تیم نیست.
اتفاق نظری که دلیل اصلی عدم‌گلزنی او در 2بازی گذشته تلقی می شود.برهمین اساس می توان حدس زد که علیپور این روزها تحت فشار زیادی قرار گرفته است.

این اتفاق برای دروازه بان ملی پوش پرسپولیس هم رخ داده است.علیرضا بیرانوند با وجود درخشش در چند فصل گذشته همچنان نتوانسته به اروپا راه پیدا کند.دروازه‌بان اول پرسپولیس درحالی‌که در ابتدای فصل پیشنهادات زیادی دریافت کرد اما هیچ کدام از آنها نتوانستند مبلغ رضایت‌نامه او را پرداخت کنند و در نهایت بیرانوند مجبور به ادامه حضور در پرسپولیس شد. بیرو با وجود غیبت در بازی اول در دیدار برابر تراکتور روز خوبی را پشت‌سر نگذاشت و نه تنها نتوانست روی گل دریافتی عکس‌العمل خوبی نشان دهد بلکه به شدت عصبی بود و درنهایت، هم با بازیکن حریف درگیر شد و هم با هواداران تراکتور.

عدم‌ درخشش این دو بازیکن که به نوعی ستون های تیم پرسپولیس در فاز دفاع و حمله محسوب می‌شوند،باعث شده تا شایعاتی درخصوص آنها شکل بگیرد.شایعاتی مبنی بر اینکه دروازه‌بان سرخپوشان نیز همچون مهاجم این تیم،همچنان به‌دنبال رفتن به اروپا هستند و به همین دلیل تمرکز لازم را برای بازی نداشته‌اند.
در این میان اما نگاه سرمربی آرژانتینی پرسپولیس نیز به این اتفاقات جالب است.کالدرون گویا در گفت و گو با انصاری فرد و دستیارانش اظهار امیدواری کرده که این دو بازیکن به‌زودی به شرایط مطلوبی خواهند رسید.کالدرون بدون هیچ استرس و ناراحتی تاکید کرده که شرایطی را فراهم کرده و تمهیداتی خواهد اندیشید که هم بیرانوند و هم علیپور پس از پایان تعطیلات لیگ با پشت سرگذاشتن این وضعیت در بهترین شرایط روحی در ترکیب قرار بگیرند.
حال باید منتظر بود و دید کالدرون چگونه و چطور قرار است به بی‌انگیزگی این دو بازیکن تیمش پایان دهد.

بیشتربخوانید:

سورپرایز کالدرون برای دربی بزرگ پایتخت

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران واکنش کالدرون به اقدامات بیرانوند و علیپور اخبار پرسپولیس لیگ نوزدهم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال