واکنش جدید زلاتان به شایعه خداحافظی از فوتبال

زلاتان ابراهیموویچ با انتشار یک ویدیو هرگونه شایعه بازنشستگی از فوتبال را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ ژانویه گذشته بود که پس از اتمام کارش با لوس آنجلس گلکسی به میلان بازگشت. ستاره سوئدی در این مدت کمک کرده تا میلان متحول شده و تا رده ششم سری آ صعود کند. میلان به خصوص پس از شروع مجدد سری آ توانسته ۷ بازی از ۱۰ بازی خود را پیروز شده و شکستی را نیز تجربه نکرده است.

در این موفقیت زلاتان قطعا نقش مهمی داشته است اما او به ماه پایانی قراردادش با میلان رسیده و پس از بازی با ساسوئولو که توانست دبل کند، با ابهام در مورد آینده اش صحبت کرد و گفت:« هنوز سه بازی و ۱۰ روز دیگر باقیمانده است. کسی با من صحبتی نکرده و انتظاری غیر از این هم نداشتم.»

این باعث شد تا شایعات خداحافظی او از فوتبال قوت بگیرد اما زلاتان با انتشار ویدیویی کوتاه در اینستاگرامش به همه شایعات پایان داد و گفت:« تمام زندگی ام در حال مبارزه بوده ام. کسی به من اعتقاد نداشت پس مجبور بودم به خودم باور داشته باشم. برخی می خواستند مرا زمین بزننند ولی این باعث شد تا قدرتمند تر شوم. برخی قصد سواستفاده از من را داشتند ولی باعث شدند تا باهوش تر شوم و حالا شما فکر می کنید من تمام شده ام. برای همه شما تنها یک حرف برای گفتن دارم: من زلاتان ابراهیموویچم و تازه در حال گرم کردن هستم.»

زلاتان ۲۱ سال است که در سطح اول فوتبال دنیا بازی می کند. او در این مدت پیراهن تیم های بزرگی چون آژاکس، اینتر، یوونتوس، میلان، پی اس جی و منچستریونایتد را به تن کرده و فاتح افتخارات فردی و تیمی مختلفی شده است.

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ