واکنش حاجیلو به حرف های سرمربی امیدهای استقلال: برای حسن زاده متاسفم!

اصغر حاجیلو به صحبت های رضا حسن زاده درباره آکادمی استقلال واکنش نشان داد و توضیحاتی ارائه داد....

اصغر حاجیلو به صحبت های رضا حسن زاده درباره آکادمی استقلال واکنش نشان داد و توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش مدال، رضا‌ حسن‌زاده‌ روز‌ گذشته‌ مصاحبه‌ کرد‌ و‌ بابت‌ اتفاقات‌ رخ‌ داده‌ در‌ آکادمی‌ و‌ تيم‌ اميد‌ استقلال‌ به‌ شدت‌ از‌ تصميمات‌ اصغر‌ حاجيلو‌ انتقاد‌ کرد.‌ در‌ همين‌ رابطه‌ برای‌ اينکه‌ حق‌ پاسخگويی‌ را‌ برای‌ رئيس‌ آکادمی‌ باشگاه‌ استقلال‌ قائل‌ شويم،‌ عصر‌ ديروز‌ با‌ اصغر‌ حاجيلو‌ هم‌ تماس‌ گرفتيم‌ که‌ ماحصل‌ گفت‌وگوی‌ شکل‌ گرفته‌ از‌ نظرتان‌ می‌ گذرد.

‌‌رضا‌ حسن‌زاده‌ از‌ شما‌ بابت‌ اينکه‌ سرپرست‌ تيم‌ اميد‌ استقلال‌ را‌ دو‌ روز‌ قبل‌ از‌ بازی‌ برکنار‌ کرده‌ايد‌ انتقاد‌ کرده‌ است.
واقعاً تعجب می کنم چرا رضا این حرف ها را زده است. من ۱۰ روز قبل به محض حضور در آکادمی اعلام کردم تفکراتم در مورد سرپرستان تیم های پایه ای، قدیمی است و به آن افتخار هم می کنم. روی همین اصل دنبال آن هستم پیشکسوتان استقلال را صاحب منصب کنم. واقعاً برای رضا حسن زاده بابت حرف هایی که زده متأسفم و به همین خاطر برای ایشان باید فکری عاجل کنم. برای تمام افرادی که قبل از من صاحب منصب بوده اند احترام قائلم ولی قرار نیست استقلالی ها بیرون بنشینند تا به جای آنها افرادی که در شهرداری با آقایان همکار هستند روی نیمکت تیم های پایه ای قرار بگیرند. اوایل که وارد آکادمی شده بودم فکر می کردم وارد شهرداری شده ام!

‌‌يک‌ نکته‌ ديگر‌ از‌ حرف‌های‌ حسن‌زاده‌ هم‌ اين‌ بود‌ که‌ ايشان‌ از‌ حضور‌ علی‌ سقا،‌ مربی‌ سابق‌ مقاومت‌ در‌ تمرينات‌ استقلال‌ گلايه‌ کرده‌ است.
آقای سقا 7 سال قبل مربی آکادمی بوده و طی ۲ سال گذشته هم تیم جوانان مقاومت را بدون باخت قهرمان کرده است. ایشان کارنامه دار است. رضا آذری، رضا شکاری و امید نورافکن شاگرد سقا بوده اند. این بنده خدا روز بازی ما با نیروی زمینی اصلا نبود ولی رضا آذری به او زنگ زد و گفت سر زمین بیاید. آدم باید انصاف داشته باشد. وقتی این مربی در دقیقه 7۰ سر زمین آمد، امیدهای استقلال از نیروی زمینی ۲ گل خورده بودند. همه این ماجراها به همان داستان سرپرستی برمی گردد.

‌‌‌‌چه‌ داستانی؟
رضا حسن زاده می گفت آقای چهاردری سرپرست امیدها باید حفظ شود ولی من گفتم ما اینجا باید نداریم. سرپرست را هم کنار گذاشتم تا جال بیات را بیاورم. یعنی باخت ما به خاطر سرپرستی بوده است؟ یعنی سرپرست تیم را ارنج می کرد؟ خب اگر این طوری باشد من باید آن آقای سرپرست را برگردانم و از وجودش در امور فنی استفاده کنم.

‌‌‌‌از‌ عملکرد‌ تيم‌ اميد‌ استقلال‌ راضی‌ هستيد؟
ما دو بازی مهم را باخته ایم. جدال با نیروی زمینی و بادران. روی هم 5 گل در این دو مسابقه خورده ایم. تیم های امید و جوانان استقلال حکم پیشانی آکادمی را دارند. من به مربیان پایه ای گفته ام اولویت باید بازیکن سازی باشد نه قهرمانی ولی با این وجود اگر بخواهم سرمربی تیم یا سرپرست هر کدام از تیم های پایه ای را عوض کنم، هیچ ترسی از رضا حسن زاده و افراد دیگر ندارم و دوباره تأکید می کنم برای حسن زاده بابت حرف هایش متأسفم. اتفاقاً یک نکته دیگر اینکه ما به بادران با همین سرپرست موردنظر آقای حسن زاده باختیم. از طرف دیگر، سرپرستان نوجوانان و جوانان هم تغییر کرده اند اما چرا آنها مسابقات خود را واگذار نکردند؟ یک تأسف دیگر هم برای حسن زاده می خورم که این آقا مشکلات درون خانواده استقلال را به رسانه ها کشانده است. من فقط از رئیس باشگاه دستور می گیرم و به همین خاطر برای انجام تغییرات از هیچ کس واهمه ندارم.

 

بیشتر بخوانید:

6 سال دوری از قهرمانی برای استقلال/وقتی مدیریت بحران وجود ندارد

واکنش صادقی به اظهارات خطیر: با اسم من خودت را گنده نکن!