واکنش حاج صفی به انتقادها؛ عذرخواهی هوشمندانه

پستی اینستاگرامی احسان حاج صفی یکی از مواردی بود که باید در موردش گفت ، یک نوشته هوشمندانه ......

پستی اینستاگرامی احسان حاج صفی یکی از مواردی بود که باید در موردش گفت ، یک نوشته هوشمندانه.

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: در ازای همه هجمه و انتقادهای درست و البته نادرستی که به رفتارش و رفتار مسعود شجاعی شده بود و هیچ گاه منتقدان مجالی برای دفاع به این دو نداده بودند ، او سعی کرد خیلی کوتاه و در قالب حدیثی از مولای متقیان ، حرفی را بزند که باعث شده آن ها تن به این اتفاق نامیمون بدهند.

مسعود و احسان که از یک ماه پیش زیر فشار حتی برای سفر به سرزمین های اشغالی بودند ، در حالی که فوتبال ایران هیچ واکنشی به این اتفاق نداشت و با مکاتبه ای ساده با مسئولان باشگاه پانایونیوس یا مدیران برنامه های این بازیکنان سعی نکرد اهمیت ماجرا را توضیح دهد تا خدای ناکرده همه اتفاقات بعدی رخ ندهد، احسان از اجبار برای اجرای تعهدش گفته است. او که این روزها به خیانت به آرمان ها متهم است و البته خودش بهتر از هر کسی می داند کار درستی برای انجام آن مسابقه انجام نداده است ،  از دایی شهیدش گفته تا نشان دهد خانواده اش از ارزش هایی که این روزها برای گداختنش استفاده مب شود ،بی نصیب نیست و از اشک های مادرش مایه گذاشته و حدیثی آورده از علی (ع) که خود گویای شرایطی است که بر او رفته شده.

حدیثی با این مضمون که حتی اگر به دشمنت تعهد دادی ، عهد شکنی مکن. پست کوتاه احسان هم عذرخواهی در دل دارد و هم البته نشان دهنده فشاری ست که او را ناچار به تصمیمی که برای خودش هم ناپسند بوده ،کرده است!

باشد که عذر تقصیر این جوان بخشیده شود باز بتواند برای فوتبال ملی کشورش بدرخشد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال