واکنش حراست وزارت ورزش در مورد مربی قلابی پاورلیفتینگ

نایب رییس بانوان فدراسیون بدنسازی در پاسخ به حاشیه های اخیر مربوط به اعزام تیم پاورلیفتینگ بانوان ایران به مسابقات برون مرزی، گفت: در بخش بانوان هیچ اعزامی نداشتیم و برنامه ای برای اعزام هم نداریم ......

نایب رییس بانوان فدراسیون بدنسازی در پاسخ به حاشیه های اخیر مربوط به اعزام تیم پاورلیفتینگ بانوان ایران به مسابقات برون مرزی، گفت: در بخش بانوان هیچ اعزامی نداشتیم و برنامه ای برای اعزام هم نداریم.

به گزارش مدال به نقل از زهره مرزوقی در گفت وگو با ایسنا، درباره حاشیه های اخیر مبنی بر اعزام یک دختر ایرانی به مسابقات پاور لیفتینگ جهان که در سایت های ورزشی منتسب به بانوان و نیز فضای مجازی منتشر شده است، اظهار کرد: در حال حاضر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در بخش بانوان هیچ اعزامی به مسابقات برون مرزی در دست اقدام ندارد و هر گونه بروز تخلف از سوی افراد و سوء استفاده از نام ایران به مراجع قانونی ارجاع داده می شود.

نایب رییس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ادامه داد:  صحبت های این دختر اهل مشهد با سایت های ورزشی که خود را به عنوان سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ بانوان ایران معرفی کرده، کاملا کذب است. برخی از افراد منفعت طلب با معرفی خود  به عنوان مسئول یکی از رشته ها و با گرفتن مبالغ زیاد اقدام به اعزام بانوان به مسابقات بین المللی می کنند و مدعی آن هم هستند که مقام کسب شده از سوی آنها از جایگاه ورزشی برخوردار است.

مرزوقی افزود: تاکید می کنم که در بخش بانوان اعزامی در دستور کار نیست و فعالیت های این چنین اشخاصی قانونی نیست. در مورد شخص مذکور که خود را سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ معرفی کرده باید بگویم که این موضوع  به همراه عکس هایی که از وی در سایت ها و فضای مجازی پخش شده است در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون و حراست وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته و تحت پیگیری است.

زهره مرزوقی در پایان گفت : در بخش بانوان کلاس های آموزشی متعددی در طول سال برگزار می شود. همچنین مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور با حضور استان ها و با حجاب کامل برگزار می شود. حتی در رشته مچ اندازی که ما لباس مخصوص و دارای تاییدیه طراحی کرده ایم، هنوز اعزامی صورت نگرفته است.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک