واکنش حقیقی به سوالی عجیب درباره تیم ملی

دروازه‌بان اسبق تیم ملی و حال حاضر نساجی مازندران بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس، برابر سوال عجیبی در خصوص آینده‌اش در تیم ملی قرار گرفت.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا حقیقی که در دیدار مقابل پرسپولیس تیمش را شکست خورده دید، در ابتدای صحبت‌هایش در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا برای حضور در تیم ملی انگیزه‌اش را از دست داده گفت: اصلا. نه امسال و نه پارسال و نه هیچ سالی. دلیل سوال‌تان را نمی‌دانم. در من چه چیزی دیدید که این سوال را پرسیدید؟ منشا این سوال چیست؟ 

وی ادامه داد: من همیشه تمام انگیزه ام از فوتبال بازی کردن این است که بهترین عملکرد را داشته باشم. فوتبال است و بالا پایین دارد. بازی با پرسپولیس داشتیم و در تیم ما چند بازیکن جوان حضور داشتند که اولین بار بود برابر پرسپولیس قرار می گرفتند. بازی اول شان بود در استادیوم آزادی بود هر چند این بازی تماشاگر نداشت. پرسپولیس از کوچک ترین موقعیت بهترین استفاده را می کند. هنوز هفته دوم است و ۲۸ هفته مانده و راه درازی پیش روی ما قرار دارد. 

گلر نساجی درباره شرایط میزبانی این تیم در قائمشهر گفت: متاسفانه هنوز زمین نداریم. زمینی هم که در اختیار داریم شرایط خوبی ندارد. یک قسمت از آن چمن است و مسلما زمین تاثیر زیادی دارد.

تگ ها


تیم ملی ایران علیرضا حقیقی