واکنش حمید مطهری به شکایت باشگاه استقلال

مربی تیم پیکان گفت: من بابت حرف هایم نه در رسانه ها بلکه در کمیته اخلاق پاسخگو هستم و امیدوارم آنها هم بابت رفتارشان در کنار زمین پاسخگو باشند ......

مربی تیم پیکان گفت: من بابت حرف هایم نه در رسانه ها بلکه در کمیته اخلاق پاسخگو هستم و امیدوارم آنها هم بابت رفتارشان در کنار زمین پاسخگو باشند.

حمید مطهری که دیروز در واکنش به حرکات شفر در کنار زمین او را «شومن» خوانده بود درباره احضارش به کمیته اخلاق به خبرنگار وبسایت نود گفت: تماس‌های زیادی از خبرنگاران محترم داشته ام اما قصد مصاحبه کردن ندارم و توضیحاتم را در کمیته اخلاق ارائه خواهم کرد.

وی ادامه داد: من سالهاست در راه آهن، سایپا ،صبا، پیکان و سنگ آهن بافق به عنوان دستیار و در پاس به عنوان آنالیزور در این فوتبال به عنوان مربی  کار کرده ام و سالها هم بازیکن تیم های ملی و باشگاهی بوده و کارنامه ام چه به لحاظ فنی و چه اخلاقی مشخص است و امیدوارم دیگران هم بابت رفتارهایی که کنار زمین داشتند پاسخگو باشند. 

مطهری در پایان گفت: اعتراض ها و توهین های زیادی در فضای مجازی به من و خانواده ام  شده و می شود. این فضای مجازی هم بخشی از واقعیت های فوتبال ماست که با آنچه در استادیوم ها می بینیم هم تفاوت چندانی ندارد. فعلا  فقط می توانم بگویم متاسفم، همین.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال