واکنش خزانه‌دار فدراسیون کشتی به ادعای سرمربی تیم استقلال

خزانه دار فدراسیون کشتی به دنبال اظهارنظر سرمربی تیم کشتی آزاد استقلال مبنی بر پرداخت اجاره سالن توفیق جهان بخت توضیحاتی را ارائه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، هوشنگ محمدی خزانه دار فدراسیون کشتی در این خصوص گفت: اعضای تیم باشگاه استقلال تهران در سه نوبت به مدت ۱۰، ۱۴ و ۶ روز برای انجام تمرینات خود به منظور شرکت در لیگ برتر کشتی آزاد، در سالن توفیق جهان بخت حضور داشتند.

وی ادامه داد تنها واریزی این تیم برای اجاره سالن به مدت ۱۰ روز به مبلغ ۱۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در ۳۰ شهریورماه سال جاری بود.

محمودی تصریح کرد: حدود ۲۵ نفر اعضای این تیم در سالن جهان بخت توفیق اسکان داشتند و از امکانات این سالن از جمله خوابگاه، سونا و سالن تمرین استفاده کردند و فدراسیون بابت دریافت مبلغ فوق نیز تخفیف ویژه ای برای باشگاه استقلال قائل شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با مساعدت مسئولان فدراسیون کشتی، این تیم به مدت ۲۰ روز به صورت رایگان تمرینات خود را در این سالن که به تازگی مورد بازسازی و مرمت کامل قرار گرفته استفاده کرده است. مسئولان فدراسیون کشتی نیز از این موضوع خوشحال هستند و اگر دوباره نیز نیاز باشد به تیم‌ها از این دست کمک‌ها را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

بازدید رئیس و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از فدراسیون کشتی

صالحی‌امیری: کشتی در بهترین وضعیت تاریخ خودش قرار دارد

 

 

تگ ها


باشگاه استقلال تهران فدراسیون کشتی کشتی آزاد کشتی