واکنش داورزنی به ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون والیبال

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان که برای انتخابات فدراسیون والیبال ثبت نام کرده است، می‌گوید فعلا قصد استعفا از وزارت ورزش ندارد....

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان که برای انتخابات فدراسیون والیبال ثبت نام کرده است، می‌گوید فعلا قصد استعفا از وزارت ورزش ندارد.

به گزارش مدال، داورزنی در ارتباط با اینکه آیا برای ثبت نام و شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال از سمت خود به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان استعفا کرده یا خیر؟ گفت: تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون والیبال نیازی به استعفا وجود ندارد.

حضور همزمان مدیران وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون‌ها مسبوق به سابقه است. پیش از این سعادتمند نیز که به عنوان به مدیرکل دفتر توسعه آموزهای پایه و استعدادیابی در وزارت ورزش فعالیت دارد به عنوان کاندیدای انتخابات والیبال ثبت نام کرده است.

ظهر امروز (یک‌شنبه) ۲۴ شهریور ماه ۱۳۹۸ در آخرین روز از زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش نیز برای حضور در مجمع انتخابات ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد.

محمدرضا داورزنی از سال ۱۳۸۵ تا اوائل سال ۱۳۹۶ رییس فدراسیون والیبال بود و در ۹ بهمن ۱۳۹۵ از سوی سلطانی‌فر به عنوان معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.

اخبار مرتبط:

داورزنی در انتخابات فدراسیون والیبال شرکت می‌کند

تگ ها


داورزنی والیبال محمد رضا داورزنی داورزنی محمدرضا داورزنی والیبال