واکنش دبیر به ابهام های انتخابی تیم های ملی کشتی

رییس فدراسیون کشتی به برخی ابهام ها و انتقادات پیرامون نحوه برگزاری انتخابی تیم های ملی کشتی پاسخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از  ورزش سه، در شرایطی که طی روزهای اخیر شاهد برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در دو‌ وزن ۵۷ کیلوگرم و ۸۶ کیلوگرم بودیم، ابهام هایی درباره نحوه انتخاب ملی پوشان در سایر اوزان برای حضور در مسابقات کسب سهمیه و همچنین المپیک توکیو به وجود آمده است. 


در همین راستا امروز علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد و گفت: وقتی ما حسن یزدانی را هم برای انتخابی روی تشک می آوریم، می خواهیم این پیام را بدهیم که همه باید از فیلتر انتخابی عبور کنند. با این حال شرایط در همه اوزان متفاوت است. در برخی اوزان شاید در داخل انتخابی بگذاریم و در برخی اوزان هم شاید کشتی گیران در تورنمنت های خارجی محک بخورند. 
وی افزود: در کشتی فرنگی دیدیم که در تورنمنت اوکراین دو ایرانی یعنی گرایی و کاویانی نژاد به فینال رسیدند. این یعنی انتخابی تیم ملی. بعد می گویند بنا به انتخابی اعتقادی ندارد. 


رییس فدراسیون کشتی درباره برنامه های سال جدید گفت: هر کشتی گیری به مسابقات کسب سهمیه می رود و حتی سهمیه می گیرد، حتما قرار نیست به المپیک برود. در ضمن جام تختی هم قرار است در اردیبهشت برگزار شود و شاید کشتی گیر جدیدی به عنوان پدیده خودش را مطرح کند.

بیشتر بخوانید:

اعزام امین طاهری و ۳ کشتی‌گیر دیگر به جام دانکلوف

برترین آزادکاران روسیه مشخص شدند

 

 

تگ ها


کشتی علیرضا دبیر کشتی