واکنش درویش به احتمال مدیریتش در پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه سایپا به خبر مدیرعاملیاش در باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد ......

مدیرعامل باشگاه سایپا به خبر مدیرعاملی‌اش در باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

رضا درویش، در خصوص بازی تیم‌های فوتبال سپاهان و سایپا که با شکست شاگردان علی دایی همراه بود، اظهارداشت: بازیکنان ما خیلی بد بازی کردند و به جرات این بازی یکی‌ای عجیب‌ترین بازی‌های چند وقت اخیر سایپا بود.

وی افزود: ما در این بازی یک موقعیت هم نداشتیم و نمی‌دانم علت آن چیست. دایی هم در بین دو نیمه به بازیکنان گفت: مگر خوابید که اینگونه بازی می‌کنید! ما دقیقا از ۳ روز قبل از این بازی روی نقاط ضعف خود تمرین کرده بودیم، ولی دقیقا از همان جا ضربه خوردیم و اصلا برنامه‌ها اجرا نشد. نمی‌دانم علت اینگونه بازی کردن چه بود شاید بازیکنان ما در باد پیروزی مقابل استقلال بودند، ولی امیدوارم آنها به هوش بیایند و در بازی با ماشین‌سازی نتیجه لازم را کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه گفته می‌شود او یکی از گزینه‌های جانشینی حمیدرضا گرشاسبی برایمدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است، تصریح کرد: گرشاسبی مدیر کاربلدی است که شایستگی‌های بالایی دارد. او زحمات بسیاری برای پرسپولیس کشیده و امیدوارم مشکلاتش حل شده و در این باشگاه بماند. با من هم برای جانشینی او صحبتی نشده و فقط امیدوارم این مدیر در پرسپولیس بماند.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال