واکنش دفتر ریاست‌جمهوری تاتارستان به محرومیت روبین‌کازان از رقابت‌های اروپایی

دفتر ریاستجمهوری تاتارستان روسیه به محرومیت تیم فوتبال روبینکازان از حضور در رقابتهای باشگاهی اروپا واکنش نشان داد ......

دفتر ریاست‌جمهوری تاتارستان روسیه به محرومیت تیم فوتبال روبین‌کازان از حضور در رقابت‌های باشگاهی اروپا واکنش نشان داد.

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، دولت جمهوری تاتارستان دلایل محرومیت تیم فوتبال روبین‌کازان از حضور در رقابت‌های باشگاهی اروپا (لیگ قهرمانان و لیگ اروپا) را مورد بررسی قرار خواهد داد.

اتحادیه فوتبال اروپا امروز (پنجشنبه) باشگاه روبین‌کازان را به‌مدت یک‌فصل از حضور در رقابت‌های باشگاهی شامل لیگ اروپا یا لیگ قهرمانان در صورت صعود به این رقابت‌ها در 2 سال آینده محروم کرد. دلیل این تصمیم یوفا عدم رعایت قوانین مالی جوانمردانه از سوی باشگاه روسی اعلام شده است. باشگاه روبین‌کازان که پیش از این در سال 2014 میلادی نیز از سوی یوفا شش میلیون یورو جریمه شده بود قصد دارد تا ظرف 10 روز آینده شکایت خود از این نهاد را به دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزشی (CAS) ارائه دهد.

سرویس رسانه‌ای دفتر ریاست‌جمهوری تاتارستان نیز در واکنش به این اتفاق ناخوشایند برای باشگاه روبین‌کازان اعلام کرد: در حالی که چنین وضعیتی نیازمند بررسی خواهد بود خیلی زود است بخواهیم کسی را مسئول آن بدانیم. دولت جمهوری تاتارستان بررسی لازم برای شناخت دلایل محرومیت روبین‌کازان را مورد بررسی قرار می‌دهد.

تیم فوتبال روبین‌کازان هم‌اکنون رتبه پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه را در اختیار دارد اما با توجه به رأی یوفا کسب سهیمه باشگاهی اروپا سودی برای آنها نخواهد داشت.

تگ ها


فوتبال