واکنش دل بوسکه به ماندن مسی در بارسلونا

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا به ستایش از مسی پرداخت و ماندن او در بارسلونا را خبر خوبی برای رقابت های لالیگا دانست ......

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا به ستایش از مسی پرداخت و ماندن او در بارسلونا را خبر خوبی برای رقابت های لالیگا دانست.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از مارکا، با وجود آنکه خبرهای زیادی درباره احتمال جدایی لیونل مسی از بارسلونا به گوش می رسید اما در نهایت این بازیکن تصمیم گرفت که قرارداد خود را تمدید کند.

ستاره آرژانتینی بارسلونا قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۱ با آبی اناری ها تمدید کرد تا ثابت کند که می خواهد به این باشگاه وفادار بماند.

ویسنته دل بوسکه، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا از ماندن مسی در بارسلونا خوشحال است. او گفت: عصر، عصر مسی است و ما بسیار خوش شانس هستیم که در روزگاز این بازیکن و البته کریستیانو رونالدو زندگی می کنم. ماندن مسی در بارسلونا خبر بسیار بزرگی برای رقابت های لالیگا است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا ادامه داد: مسی و رونالدو هر دو بازیکنان بزرگ و خاصی هستند. آنها در یک فصل می توانند بیشتر از ۵۰ گل به ثمر رسانند و این به خوبی نشان می دهد که چه بازیکنان خاصی هستند. هم مسی و هم رونالدو باید به حضور خود در لالیگا ادامه دهند.

 

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال