واکنش دور از انتظار گرت بیل به صحبت‌های تند زیدان

گرت بیل بر خلاف انتظار رسانه‌های جهان، واکنش دور از انتظار و متفاوتی نسبت به حرف‌های تند زین‌الدین زیدان از خود نشان داد....

به گزارش مدال؛ «زین‌الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید پس از دیدار تیمش برابر بایرن مونیخ در اظهار نظر جنجالی و خبرساز درباره آینده «گرت بیل» اعلام کرد که امیدوار است ستاره ولزی هر چه زودتر از رئال جدا شود.

در این بین بسیاری از خبرنگاران به دنبال شکار واکنشی از شاهزاده ولزی بودند اما بیل در مقابل لنز صدها دوربین حاضر در ورزشگاه، در واکنش به حرف‌های سرمربی فرانسوی تنها لبخند زد تا نشان دهد این حرف‌ها باعث رنج خاطرش نمی‌شود. البته این تنها باری نیست که بیل در واکنش به اتفاقات منفی پیرامون خود به این شکل واکنش نشان می‌دهد؛ چندی پیش او در اردوی کانادا نیز مورد انتقاد شدید هواداران رئال قرار گرفت اما باز هم با لبخند از کنار آنها گذاشت.

فراموش نکنید که بیل به مدیربرنامه‌هایش اعلام کرده که قصد خروج از سانتیاگوبرنابئو را ندارد و همین مسئله رابطه او، هواداران و البته اعضا کادر فنی را پیچیده کرده است. در این بین «فلورنتینو پرس» علاقه زیادی به شاهزاده ولزی دارد و شاید همین علاقه باعث ماندگاری او در مادرید شود.

بیشتر بخوانید:

مدیربرنامه‌های بیل: صحبت‌های زیدان مایه شرمساری است!

تگ ها


گرت بیل بیل زیدان زین‌الدین زیدان شاهزاده ولزی اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال