واکنش دیه گو سیمئونه به جدایی مهاجم جنجالی

دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید از دیه‌گو کاستا به خاطر سال های حضور در این تیم تشکر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن ۳۲ ساله و سابق تیم ملی اسپانیا در این فصل یکی از بازیکنان حاشیه ساز تیم اتلتیکو بوده است که تنها در ۷ بازی در لالیگا به میدان رفته و دو گل به ثمر رسانده است. قرار بود این مهاجم تا پایان قرارداد خود در اتلتیکو بماند اما امروز مشخص شد که دیه گو کاستا حالا می تواند روخی بلانکو را ترک کند.

دیه گو سیمئونه حالا در مصاحبه ای تایید کرده که کاستا اسپانیا را ترک خواهد کرد و بندی در قراردادش وجود دارد که مانع حضور او در دو تیم رقیب یعنی رئال مادرید یا بارسلونا می شود.

سیمئونه گفت: " باشگاه توانست بدون آسیب دیدن، به او کمک کند و این موضوع باعث ایجاد آرامش می شود. شما می دانید که ما دیه گو را دوست داریم، زمان زیادی را به بهترین شکل با هم گذرانده ایم و چیزهای زیادی با هم به اشتراک گذاشته ایم و با او صحبت کرده ایم.

او همچنین نیاز به یک چالش جدید دارد چرا که همچنان خوب و قوی است و من نمی‌توانم تصور کنم که سناریوی دیگری پیش روی او باشد. ما می‌خواهیم مانند همه افرادی که قلب خود را برای ما گذاشته اند از او تشکر کنیم. امیدوارم بهترین راه را پیدا کند و دفعه دیگر که با هم ملاقات کردیم یکدیگر را در آغوش بگیریم زیرا او چند روزی است که به تمرینات نمی‌آید چون به مذاکره برای انتخاب تیم جدید می پردازد."

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید دیگو کاستا