واکنش دیه گو سیمئونه به قهرمانی زودهنگام رئال

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو پس از پیروزی تیمش برابر ختافه، به قهرمانی شماره ۳۴ لالیگای رئال واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید شب گذشته توانست با پیروزی ۲-۱ بر ویارئال برای سی و چهارمین بار قهرمان لالیگا شود. کهکشانی ها پیش از وقفه لالیگا دو امتیاز کمتر از بارسا داشتند ولی در شروع مجدد بازی ها با ۱۰ برد متوالی و به لطف امتیازاتی که بارسا از دست داد، توانستند یک هفته زودتر عنوان قهرمانی را کسب کنند.

بسیاری معتقدند که این لالیگا متعلق به زین الدین زیدان است که پس از بازگشت به نیمکت رئال توانست تیمی متحد را برای فصل جاری آماده کند و بدون رونالدو، بارسای مسی را ناکام گذاشت.

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو که تیمش شب گذشته با دو گل در زمین ختافه پیروز شد و حالا به یک تساوی برای قطعی کردن رتبه سومی اش نیاز دارد، در نشست خبری خود و در واکنش به قهرمانی رئال گفت:« قطعا رئال شایسته قهرمانی بود. همیشه تیمی که قهرمان می شود، یعنی عملکردی بهتر از دیگر تیم ها داشته و در طول فصل توانسته ثبات بیشتری داشته باشد.

رئال بیش از هر تیمی امتیاز جمع کرد و چطور می توان قهرمانی تیمی که ۱۰ بر متوالی کسب کرده را زیر سوال برد؟ آنها همه بازی های شان در شروع مجدد لالیگا را بردند و شایسته این قهرمانی هستند.»

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها
واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

جنجالی‌ترین تیتر: مادرید، قهرمان VAR

تگ ها


زیدان دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا فوتبال