واکنش ذوالفقار نسب به غیبت کی‌روش در فینال آسیا و لیست تیم‌ملی

لیست تکراری تیمملی فوتبال ایران اعلام و یکبار دیگر مشخص شد که کارلوس کیروش خیلی در حال و هوای فوتبال ایران نیست و کار خودش را میکند ......

لیست تکراری تیم‌ملی فوتبال ایران اعلام و یک‌بار دیگر مشخص شد که کارلوس کی‌روش خیلی در حال و هوای فوتبال ایران نیست و کار خودش را می‌کند. لیستی پر از ابهام و پر از سوال که البته همیشه با پاسخ‌های شبیه به توجیه پیرمرد پرتغالی همراه بوده است.

به گزارش خبرنگار مدال، فرهیختگان نوشت؛ لیستی که در آن از بازیکنان تیم‌های صدر جدول لیگ‌برتر خبری نیست و این در حالی است که بازیکنی مثل کنعانی‌زادگان به اردو برگشته و خانزاده همچنان پای ثابت اردوهاست. بسیاری از کارشناسان فوتبال هم همیشه نسبت به این اتفاق تکراری موضع‌گیری کرده‌اند و اتفاق جدیدی هم رخ نداده است و این قصه ادامه دارد. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با بیژن ذوالفقارنسب درخصوص تازه‌ترین لیست کی‌روش را در ادامه می‌خوانید.

لیست جدید تیم‌ملی را حتما دیدید و شما هم مثل ما متعجب شدید!

فکر می‌کنم کی‌روش با عدم‌حضورش در مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا و تماشای دیدار پرسپولیس و کاشیما، میزان علاقه‌مندی‌اش را به فوتبال ایران نشان داد! نوع انتخابش از تیمی که با کمترین امکانات موفق شد نایب قهرمان آسیا شود و عدم‌انتخاب بازیکنانی مانند شجاع خلیل‌زاده، علی علیپور، سیدجلال حسینی و... یک امر منطقی نبود.

معتقدید از پرسپولیس باید نفرات بیشتری دعوت می‌شدند؟

بله، قطعا؛ او باید منتظر عواقب این رفتارش باشد که خدای ناکرده هواداران تیم‌های مختلف رفتار ناپسندی را علیه وی نشان ندهند.

ظاهرا سرمربی تیم‌ملی لیستی ثابت دارد و مدام هم این لیست با اندکی تغییر تکرار می‌شود!

درباره کی‌روش، رفتارش و عملکردش در این مدت زیاد صحبت کرده‌ام و چون این رفتارها ادامه پیدا می‌کند، دیگر علاقه زیادی ندارم در رابطه با وی بحث و صحبتی کنم؛ اما قطعا شما درست می‌گویید و این لیست‌ها مدام در تیم‌ملی تکرار می‌شود و کسی هم نمی‌تواند درباره آن از سرمربی تیم‌ملی سوالی بپرسد.

مگر می‌شود بازیکنی مثل کنعانی‌زادگان در حالی به تیم‌ملی دعوت شود که صدرنشینان لیگ برتر حتی یک سهمیه هم در این تیم نداشته باشند! واقعا کی‌روش بهترین‌ها را دعوت می‌کند؟

من فکر می‌کنم او روی یک سری از مربیان داخلی و خارجی لیگ برتر نقطه نظرات منفی دارد و از این طریق می‌خواهد بازیکنان این تیم‌ها را علیه مربیان خود به حرف و سخن واداشته و آنها به این سبب علیه کادرفنی خود موضع‌گیری کنند.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال