واکنش رئیس اتلتیکو به بند جدایی لوئیس سوارز

انریکه سرزو رئیس اتلتیکو حاضر نشد آینده لوئیس سوارز در این باشگاه را تضمین کند....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید در ۴ بازی اخیر خود ۷ امتیاز را از دست داده و این به رئال مادرید اجازه داد تا فاصله امتیازی خود را به ۳ کاهش دهد. رئال البته یک بازی هم بیشتر از اتلتیکو انجام داده ولی خوشبین است، افت اتلتیکو ادامه دار باشد و بتواند به صدر جدول برسد.

انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو در مورد افت فاحش تیمش به آاس گفت:« تیم در حال سقوط نیست بلکه ما در یک مقطع دچار افت شده ایم و این موقتی است. دو سه نتیجه بد کسب کرده ایم و معتقدم تیم به زودی روند صعودی خواهد گرفت و از این بابت نگران نیستم.»

شایعات برکناری سیمئونه در صورت از دست رفتن قهرمانی:«  شرایط او و بازیکنان را عالی می بینم. ما حتی به اخراج او یک ثانیه هم فکر نکرده ایم. از نظر ما او قراردادش را تمدید کرده و سال های بیشتری با ما خواهد ماند.»

بند جدایی سوارز در پایان فصل:« بازیکن هر جایی که دوست داشته باشد بازی خواهد کرد. نمی دانم تصمیم او چه خواهد بود ولی با ما هیچ مشکلی نخواهد داشت. سوارز بازیکنی فوق العاده است و جذب او از هر جهت که فکرش را بکنید، جواب داده است.»

احتمال بازگرداندن گریزمان:« به او گفته بودم که امیدوارم در بارسلونا هم تو را مثل اتلتیکو دوست داشته باشند. پیوستن به بارسا تصمیم شخصی او بود و فکر می کنم با وجود روزهای سختی که داشته، می تواند در نهایت برای بارسا بدرخشد.»

تگ ها


انریکه سرزو لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید آنتون گریزمان فوتبال جهان اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال