واکنش رئیس بارسلونا به بازگشت نیمار

بارتومئو حمایت خود را از سرمربی جدید اعلام کرد و درباره بازگشت ستاره سابق بارسلونا به این تیم سخن گفت....

به گزارش مدال و به نقل از الموندو، بارسلونا خیلی زود با سرمربی جدیدش نخستین شکست را در دیدار برابر والنسیا متحمل شد تا انتقادها خیلی زود از او شروع شود.

بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا درباره احتمال برکناری استین گفت: ما به سرمربی جدید خود اعتماد داریم. برنامه های خاصی برای ایجاد تغییر در تیم خواهیم داشت. راه طولانی در پیش داریم. هنوز تا پایان فصل بازی های زیادی باقی مانده است. می توانیم جبران کنیم و بار دیگر به صدر برگردیم.

او ادامه داد: استین از مربیانی است که من آنها را دوست دارم و به شیوه و فلسفه کاری آنها علاقه‌مند هستم. طبیعی است که یک مربی جدید به زمان نیاز دارد و باید به او این فرصت را داد که تفکراتش را در تیم عملی کند.

رئیس باشگاه بارسلونا درباره جذب مهاجم جدید گفت: این موضوع حقیقت دارد و در حال بررسی آن هستیم. زمان لازم را داریم و به آن فکر می کنیم. از اسم خاصی سخن نمی‌گویم. تنها این را خواهم گفت که سرمایه لازم برای جذب هر بازیکنی را داریم.

بارتومئو درباره بازگشت نیمار گفت: این سوال را همه از تابستان سال قبل مطرح می کنند. جواب من یکی است و تغییر نکرده است. هنوز زود است که در این باره سخن بگویم. اجازه بدهید که زمان آن فرا برسد.

او درباره این سوال که احتمال جذب لاوتارو مارتینس وجود دارد، گفت: اجازه بدهید که درباره بازیکنان دیگر تیم ها صحبت نکنیم. یکی از این بازیکنانی که شما می گویید در ایتالیا و یکی دیگر در فرانسه است. آنها ستاره های تیم های خود هستند. اما ما در اسپانیا هستیم و اجازه بدهید تا زمانی که چیزی قطعی نشده است درباره آن صحبت نشود.

بیشتر بخوانید:

حمله هواداران منچستریونایتد به خانه اد وودوارد با آتش!

جورجینیو واینالدوم: احتمال دارد از لیورپول جدا شوم

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار جونیور فوتبال