واکنش رئیس‌ بارسلونا به شایعات‌ جدایی گریزمان

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، به شایعاتی که پیرامون جدایی آنتوان گریزمان از این تیم وجود دارد واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اصلی ترین موضوعاتی که در حال حاضر باشگاه بارسلونا را احاطه کرده، آینده آنتوان گریزمان است زیرا شایعات زیادی مبنی بر فروش این بازیکن فرانسوی برای بهبود اوضاع مالی بلوگرانا و کاهش دستمزدهای پرداختی آن ها منتشر می شود.

با این وجود پاسخ رئیس باشگاه بارسلونا به سوالی مبنی بر احتمال جدایی گریزمان، ابهامات را در رابطه با این مسئله افزایش داده است. خوان لاپورتا در این باره گفت: "او بازیکن تیم اول باشگاه است، قرارداد معتبری با ما دارد و ما هم روی او حساب می کنیم. با این حال بازار تابستانی مسیری را طی می‌کند که ما در آن هر پیشنهادی را مورد بررسی قرار خواهیم داد چرا که در مقطع حساسی قرار داریم."

لاپورتا در ادامه پیرامون شرایط سخت مالی باشگاه بارسلونا نیز گفت: "مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنانی که با آنها قرارداد امضا کردیم یعنی گارسیا، آگوئرو و دیپای وجود ندارد. با این حال شما به خوبی از محدودیت‌هایی که ما به خاطر بدهی های‌مان با آن روبرو هستیم، اطلاع دارید. ما در حال همکاری خوبی با لالیگا هستیم و مدیر ورزشی یعنی متئو آلمانی نیز کارهای درستی انجام می‌دهد زیرا ما باید از قوانینی اطاعت کنیم که فکر می‌کنم نسبت به کشورهای دیگر سختگیرانه تر است.

از طرف دیگر فکر می‌کنم رئیس لالیگا یعنی خاویار تباس نیز اولین کسی است که از حضور بازیکنان بزرگی مثل ممفیس دیپای در اینجا استقبال می‌کند اما در عین حال برخی قوانین نیز در این باره وجود دارد. همچنین بازیکنان نیز واکنش خوبی نشان داده و شرایط را درک می‌کنند. آنها به پیشنهاد ها گوش می دهند و به دنبال راه حل هستند."

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ آنتون گریزمان لاپورتا بارسلونا