واکنش رئیس‌جمهور چچن به نصب پرچم‌ کشور لژیونرهای تیم احمد گروژنی

رئیس‌جمهور چچن به بیانیه وزارت امور خارجه روسیه درباره نصب پرچم یک جمهوری به رسمیت شناخته نشده از سوی این کشور در ورزشگاه تیم احمد گروژنی واکنش نشان داد....

رئیس‌جمهور چچن به بیانیه وزارت امور خارجه روسیه درباره نصب پرچم یک جمهوری به رسمیت شناخته نشده از سوی این کشور در ورزشگاه تیم احمد گروژنی واکنش نشان داد.

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه،رمضان قدیروف اعلام کرد که قرار داشتن پرچم جمهوری کوزووو در ورزشگاه تیم فوتبال احمد گروژنی هیچ ارتباطی با سیاست ندارد و به خاطر حضور یک بازیکن این جمهوری در این تیم است.

سرویس رسانه‌ای تیم فوتبال احمد گروژنی روز گذشته از حذف تمامی پرچم‌های کشورهای دارای بازیکن در این تیم از جمله جمهوری کوزوو و ایران (میلاد محمدی) پس از اعتراض رسمی دولت صربستان و بیانیه وزارت امور خارجه روسیه خبر داد.

رئیس‌جمهور چچن که رئیس افتخاری تیم فوتبال احمد گروژنی نیز است در واکنش به بیانیه وزارت امور خارجه روسیه نیز خاطرنشان کرد: اگر پرچم کوزووو در ورزشگاه تیم احمد گروزنی مشاهده شد فقط به خاطر حضور برناد بریشا در این تیم است و ارتباطی به مسائل سیاسی ندارد. نگرش رهبران چچن به جمهوری کوزوو همان موضع رسمی دولت فدراسیون روسیه است.