واکنش رئیس سابق بارسلونا به استعفای بارتومئو

خوان لاپورتا نتوانست خوشحالی خود از استعفای جوزپ ماریا بارتومئو را پنهان کند....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته ساعاتی پس از اینکه دولت محلی کاتالونیا برگزاری رفراندوم علیه جوزپ ماریا بارتومئو را تایید کرد، او و تمامی اعضای هیئت مدیره بارسلونا استعفا کردند. ریسک این وجود داشت که بارتومئو به اولین رئیس تاریخ باشگاه تبدیل شود که با رفراندوم برکنار شده است.

این اتفاق در حالی رخ داد که هنوز ۵ ماه از دوران ریاست او باقیمانده بود. بارتومئو در نشست خبری شب گذشته خود از توهین های شدید و حتی تهدید به مرگ شدنش خبر داد.

دقایقی پس از رسمی شدن استعفای بارتومئو، موجی از خوشحالی در میان بخش عمده هواداران و اعضای باشگاه ایجاد شد. خوان لاپورتا رئیس بارسا بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰ نیز نتوانست خوشحالی خود را پنهان کند و بلافاصله توئیت کرد:« بله؛ دقیقا زمانش بود. بالاخره مسیر برای بازسازی بارسا هموار شد. زنده باد بارسا.»

جوردی فاره رئیس کمپین ضد بارتومئو که نقش اصلی در رای عدم اعتماد به او را داشت نیز توئیت کرد:« مثل این می ماند که ما قهرمان لالیگا شده ایم و حالا باید برای فتح لیگ قهرمانان قدم برداریم. در دست گرفتن مدیریت باشگاه الان مثل فتح لیگ قهرمانان است. برای بارسا بهترین راه این بود که هوایی تازه به آن تزریق شده و دورانی جدید آغاز شود.»

تگ ها


لاپورتا جوزپ ماریا بارتومئو بارسلونا