واکنش رئیس فدراسیون کشتی به استعفای محمد بنا

علیرضا دبیر به خبر استعفای سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در حالیکه روز گذشته با او جلسه داشت واکنش نشان داد....

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در واکنش به استعفای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی در گفتگو با بخش خبری صدا و سیما اظهار داشت: باید شفاف صحبت کنیم. حقیقت این است که روز گذشته محمد بنا به من پیامک داد و گفت که دیگر خسته شده و نمی‌تواند به همکاری ادامه بدهد.

وی تصریح کرد: این مسائل در ورزش زیاد اتفاق می‌افتد. چند روز صبر می‌کنیم تا فضا آرام تر شود سپس جلسه می‌گذاریم و در این خصوص صحبت می‌کنیم. الان هم فضا را آن طور می بی نم و استعفا را جدی نمی دانم. محمد بنا هم برای من و هم جامعه کشتی عزیز است و خودش هم این را می‌داند.

رئیس فدراسیون کشتی درباره این سوال که استعفای محمد بنا ارتباطی به جلسه روز گذشته در فدراسیون داشته یا خیر گفت: خیلی در ریز این موضوع نیستم اما واقعاً حق بدهید ۷ ماه است که کشتی بلاتکلیف است. بنا هم وقتی مسئولیتی قبول می‌کند باید به مردم و فدراسیون پاسخگو باشد. او مسئولیت پذیر است و در این شرایط به او فشار وارد می‌شود. استعفای او می‌تواند بی دلیل هم نباشد اما اینکه استعفا رسمی باشد چنین نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم می‌خواهم دعا کنند تا شرایط عادی شود. بنا هم بداند چه در کشتی باشد یا نباشد برای ما عزیز است و زحماتش در کشتی بر هیچ‌کسی پوشیده نیست.

تگ ها


محمد بنا علیرضا دبیر فدراسیون کشتی استعفا