واکنش رئیس فیفا به تصمیم جنجالی AFC؛ تماس اینفانتینو با شیخ سلمان

پس از اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر میزبانی تیم‌های ایرانی در کشور ثالث، اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در تماسی با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا در مورد این موضوع صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از فارس، بعد از اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر عدم میزبانی نمایندگان فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا و بازی باشگاه‌های ایرانی در کشور ثالث که با واکنش فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه‌های ایرانی مواجه شد، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا برای حل این مشکل ورود کرد.

بر اساس خبر یک رسانه عربستانی جیانی اینفانتینو امروز طی تماسی تلفنی با شیخ سلمان، درخواست گزارشی از اتفاقات کرد و سپس برای حل و فصل این مشکل با وی به گفت وگو پرداخت. هنوز جزئیاتی از تغییر در تصمیمات صورت گرفته در این باره منتشر نشده است.
فدراسیون فوتبال ایران و نمایندگان کشورمان امروز به صورت رسمی در واکنش به ابلاغیه ظالمانه AFC به صورت رسمی از انصراف از حضور در لیگ قهرمان آسیا خبر دادند و فدراسیون فوتبال ایران خواهان رسیدگی کنفدراسیون فوتبال آسیا و اعلام نظردر این مورد طی 24 ساعات آینده شده است.

بیشتر بخوانید:

دو ستاره سپاهان علیه تصمیم AFC

تگ ها


فدراسیون جهانی فوتبال جیانی اینفانتینو کنفدراسیون فوتبال آسیا شیخ سلمان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ فوتبال