واکنش رئیس کمیته انضباطی به حواشی استقلال-فولاد

رئیس کمیته انضباطی می گوید نمی تواند نام افرادی که قرار است در پرونده دیدار استقلال و فولادخوزستان به این کیمته فراخوانده شوند را رسانه ای کند....

به گزارش "ورزش سه"،  اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگارانی که مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال بودند و در مورد سوالی در رابطه با پرونده های پرحاشیه این روزها و به خصوص دیدار جنجالی استقلال و فولادخوزستان گفت: در مورد بازی استقلال و فولادخوزستان فقط می توانم بگویم که گزارش ها واصل شده و به امید خدا در جلسه ای با حضور تمام اعضا باشد، تصمیم می گیریم که دفاعیه ارسال شود یا جلسه حضورش باشد. اگر جلسه حضوری لازم باشد، افرادی که با این پرونده مرتبط هستند را احضار می کنیم.


او در مورد حواشی ایجاد شده و نقش کمیته انضباطی در کم کردن این حواشی اضافه کرد: کمیته انضباطی هر بازی رسیدگی خودش را دارد اگر گزارش داده باشند. ما حتی در مورد بازی ها ناظر ویژه انضباطی هم معرفی می کنیم. یک سری تصمیمات تکمیلی خواهیم داشت. ما از حداکثر پتانسلیمان استفاده خواهیم کرد.


حسن زاده از پاسخ به اینکه چه کسانی به کمیته انضباطی فراخوانده خواهند شد، امتناع کرد.


رئیس کمیته انضباطی در مورد توضیحات سیدعلی که گفته من ویلایی ندارم که به فرهاد مجیدی بدهم گفت: اجازه این ها را افشا نکنیم.


او در رابطه با استقلال کمیته انضباطی در اساسنامه جدید بیان کرد: ما همیشه استقلال داشته ایم و خواهیم داشت.


از حسن زاده در مورد مخالفان شروع لیگ پرسیده شد و رسیدگی به پرونده های بازیکنان و سایر عوامل که در این زمینه موضع گیری کرده اند. او در واکنش به این سوال گفت: بله پرونده داریم. دفاعیه ارسال شده و در شرف تصمیم گیری است.برخی بازیکنان که موضوع گیری کرده اند، برایشان ابلاغیه فرستادیم و منتظر دفاعیه آنها برای تصمیم گیری هستیم.

تگ ها


اسماعیل حسن زاده کمیته انضباطی