واکنش رئیس کمیته صدور مجوز سازمان لیگ به اظهارات مدیرعامل سپاهان

سهیل مهدی در واکنش به اظهارات مدیرعامل سپاهان مبنی بر اعتراض به تاخیر در شروع لیگ‌برتر اعلام کرد که سلامت افراد از هر چیزی مهم‌تر است....

سهیل مهدی در واکنش به اظهارات مدیرعامل سپاهان مبنی بر اعتراض به تاخیر در شروع لیگ‌برتر اعلام کرد که سلامت افراد از هر چیزی مهم‌تر است.

به گزارش مدال، سهیل مهدی درباره وضعیت صدور مجوز حرفه‌ای باشگا‌ه‌ها برای لیگ نوزدهم, اظهار داشت: در این هفته کار دریافت مدارک از باشگاه‌ها آغاز می‌شود و بررسی‌های نهایی برای صدور مجوز‌ حرفه‌ای از روز شنبه آینده انجام خواهد شد.

وی درباره وضعیت آماه‌سازی ورزشگاه‌هایی تیم‌‌های لیگ برتری, یادآور شد: این موضوع را همچنان پیگیری می‌کنیم و به دنبال این هستیم که باشگاه‌ها، ورزشگاه‌ها‌ی‌شان را به روز‌رسانی کنند.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای درباره اینکه آیا برای آماده‌سازی ورزشگاه‌ها ضرب‌العجل و تاریخ مشخصی در نظر گرفته شده است, تصریح کرد: چه ضرب‌العجلی بالاتر از اینکه تا ورزشگاه‌ها آماده نشوند, لیگ را برگزار نمی‌کنیم؟ برای آماده‌سازی ورزشگاه‌ها مهلت و تاریخی در نظر نگرفته‌ایم و تا زمانی که استاندارد‌ها ایجاد نشود, مسابقات برگزار نخواهد شد.

مهدی در واکنش به اعتراض مسئولان برخی باشگا‌ه‌ها -از جمله سپاهان و سایپا- به تاخیر احتمالی در آغاز لیگ, تاکید کرد: از یک لحاظ این افراد درست می‌‌گویند و حق دارند که به تاخیر در آغاز مسابقات اعتراض داشته باشند, چون به هر حال برنامه‌ریزی‌ کرده‌اند اما باید به این نکته هم توجه کنیم که سلامت و جان افراد از هر چیزی مهم‌تر است. فصل گذشته در بازی سپاهان که مدیرعامل این باشگاه به تاخیر در شروع لیگ اعتراض دارد, چشم یک هوادار آسیب دید و نابینا شد. البته من برای مدیرعامل سپاهان احترام خاصی قائل هستم و تابش برای ورزشگاه نقش جهان اقدامات بسیار خوبی انجام داده و در حال حاضر نیز با جدیت بالایی کار‌ها را پیش می‌برند.

وی افزود: روی ایجاد امنیت برای برگزاری بازی‌ها تاکید زیادی شده و حتی شورای امنیت ملی نیز روی این موضوع پافشاری زیادی دارد. الان اگر ورزشگاهی آماده نشود و اتفاقات سال گذشته تکرار شود, باشگاه‌ها مسئول خواهند بود. این درحالی است که اگر نکات ایمنی و استانداردسازی‌ها انجام شود, در صورتی که خطا یا اتفاقی رخ دهد, می‌شود مقصر را پیدا کرد.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ, با بیان اینکه «تقریباً همه باشگاه‌ها روند آماده‌سازی ورزشگاه‌های‌شان را آغاز کرده‌اند» عنوان کرد: از ورزشگاه شهید وطنی برای من عکس ارسال کردند که شبانه کار صندلی‌گذاری را انجام می‌دهند. همچنین باشگاه‌های نفت مسجد سلیمان و گل‌گهر اقداماتی را برای خرید گیت‌های الکترونیکی انجام داده‌اند. اینکه همه باشگاه‌ها دارند تلاش می‌کنند که ورزشگاه‌ها را آماده کنند جای تقدیر دارد اما الان همه نگرانی این است که ورزشگاه‌ها برای آغاز لیگ به صورت کامل تجهیز نشوند و مجبور شویم که تصمیمات دیگری بگیریم.

وی با بیان اینکه «تاکنون هیچ ورزشگاهی به طور کامل استاندارد‌سازی نشده است» به تسنیم گفت: واقعاً همه باشگاه‌ها دارند تلاش می‌کنند و ما تلاش آنها را احساس می‌کنیم, فقط امیدواریم این اقدامات در زمان مناسب انجام شود. مطمئن باشید اگر کار‌ها خوب پیش بروند شاهد تغییرات بسیار محسوسی در ورزشگاه‌ها و برگزاری مسابقات خواهیم بود.

اخبار مرتبط:
تابش: آقایان حداقل تاریخ شروع مسابقات را اعلام کنند

تگ ها


تاریخ شروع لیگ برتر شروع لیگ برتر