واکنش راموس به برخورد با رئال‌مادرید در لیگ‌قهرمانان

سرخیو راموس، کاپیتان سابق رئال مادرید، به برخورد پاری سن ژرمن با این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، امروز به شکل رسمی قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد. جایی که شاهد یک اتفاق جنجالی بودیم چراکه در مرتبه اول اشتباه رخ داد و باعث شد که قرعه کشی تکرار شود. پاری سن ژرمن بار اول با منچستر یونایتد روبرو شده بود اما در مرتبه دوم آنها باز هم به یک قرعه سخت دیگر به نام رئال مادرید برخورد کردند.

تقابل پاری‌سن ژرمن و رئال مادرید از جذابیت های فوق العاده زیادی برخوردار خواهد بود که شاید یکی از مهم‌ترین آنها بازگشت سرخیو راموس به سانتیاگو برنابئو محسوب می شود. مدافع اسپانیایی امروز در یک کنفرانس خبری درباره این موضوع و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد.

برخورد با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا: "وقتی وارد هواپیما شدم قرعه ما منچستریونایتد بود که برای من اتفاق خوبی محسوب می شد اما بعداً مشخص شد که این قرعه‌کشی نامعتبر است. دوست داشتم که این اتفاق رخ ندهد اما بازگشت به برنابئو مایه خوشحالی است. به دلیل مسائل مربوط به کرونا نتوانستم مقابل هواداران خداحافظی کنم. دوست داشتم تیم دیگری با ما بازی می ‌کرد. شما می دانید که من چه علاقه و عشقی به رئال مادرید دارم. حالا نوبت من است که از پاری سن ژرمن دفاع کنم و هر کاری لازم باشد انجام خواهم داد."

دوران مصدومیت و انتقادات: "این شرایط سخت و متفاوت از آن چیزی که من در دوران حرفه ای خود تجربه کرده‌ام، بوده است. احساس خوب دوباره برای یک بازیکن بسیار مهم است. ساعات زیادی را در تاریکی و تنهایی به سر برده ام اما به من کمک کرد تا بر چالش‌ها غلبه کنم و ببینم چه کسانی در کنارم بودند و چه کسانی نبودند. من حالا دوباره برای رقابت لبخند می‌زنم.

من زیاد به چیزهایی که گفته می شود توجه نمی کنم؛ چه در اسپانیا و چه در فرانسه، من همیشه این کار را انجام داده‌ام. شما باید به هر چیزی که گفته می شود احترام بگذارید اما همه آنها همیشه درست نیستند. ورود به این چیزها اتلاف وقت است. بعد از چند ماه سخت و با توجه به چنین تغییر بزرگی، حالا خوشحال هستم. در نهایت احساس خوبی دارم و تقریباً به شکل عادی کار می کنم. البته بدنم کم کم عادت می‌کند و به مرور بهتر می‌شوم."

حضور در پاری‌سن ژرمن: "من برای پیروزی دوباره هیجان زده بودم. سازگاری با شرایط خارج از کشور و یافتن خانه ای برای خانواده ام هزینه بیشتری برایم داشت. در رختکن همه چیز آسان تر بود. ناصر، لئوناردو و پوچتینو کار را برای من بسیار ساده کرده اند. همچنین تیمی متشکل از ستاره‌های واقعی که در این شرایط شما باید با یکدیگر کنار بیاید و همین اتفاق هم رخ داده است."

شایعات انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید و بازی کردن او کنار وینیسیوس جونیور: "نمی‌دانم که آیا وینیسیوس می تواند کنار امباپه بازی کند یا نه اما هیچ کس نمی داند که نهایتاً چه اتفاقی رخ خواهد داد. رئال مادرید خیلی خوب است و از نظر دفاعی نیز عملکردی عالی دارد. با این همه من دوست ندارم که امباپه جدا شود چرا که می خواهم توسط بهترین ها محاصره شوم و کیلیان یک بازیکن کلیدی است. در حال حاضر مشخص نیست که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد اما من می‌خواهم کیلیان را در تیم داشته باشم."

تگ ها


سرخیو راموس وینیسیوس جونیور پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال