واکنش راموس به حذف از فهرست اسپانیا برای یورو۲۰۲۰

سرخیو راموس با انتشار پیامی در اینستاگرام به حذف از فهریت اسپانیا برای یورو ۲۰۲۰ واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پیش لوئیس انریکه فهرست ۲۴ بازیکن اسپانیا برای یورو ۲۰۲۰ را اعلام کرد که در آن نامی از سرخیو راموس دیده نمی شد. کاپیتان لاروخا و رئال مادرید که سال ۲۰۲۱ تنها در ۵ بازی توانسته بود به میدان برود، در نهایت یورو را از دست داد.

لوئیس انریکه در توجیه خط زدن راموس گفت که او از لحاظ بدنی در فرم مطلوبی نبود و مجبور شد تصمیم سختی بگیرد. انریکه روز گذشته به راموس اطلاع داده بود که در یورو حاضر نخواهد بود.

راموس که آینده اش در رئال نیز نامعلوم است و یک ماه دیگر قراردادش به اتمام می رسد. با انتشار پیام زیر در اینستاگرام به خط خوردنش از یورو واکنش نشان داد:« پس از ماه هایی سخت و غیرمعمول و متفاوت ترین فصلی که در تمام دوران فوتبالم تجر به کرده ام، اکنون حذف از فهرست تیم ملی اسپانیا برای یورو ۲۰۲۰ هم اضافه شد.

مبارزه کردم و هر روز جان و روحم را گذاشتم تا با ۱۰۰ درصد آمادگی در خدمت رئال و تیم ملی اسپانیا باشم ولی همیشه اوضاع مطابق میل تان پیش نمی رود.

دردناک است که نمی توانم به تیم ملی کمک کرده و از پیراهن اسپانیا دفاع کنم ولی حالا بهتر است استراحت کنم و روی ریکاوری ام متمرکز شوم تا سالی که می آید، بتوانم مثل گذشته کارهایی که باید را انجام دهم. دردناک است ولی باید صادق بود و برای هم تیمی هایم بهترین ها را آرزو می کنم. امیدوارم یورو ۲۰۲۰ بزرگی را پشت سر بگذاریم. از خانه و مثل یک هوادار حامی تان خواهم بود. زنده باد اسپانیا و رئال مادرید.»

تگ ها


سرخیو راموس تیم ملی اسپانیا لوئیس انریکه مارتینز فوتبال جهان فوتبال