واکنش رانیری به احتمال مربیگری‌اش در میلان

کلودیو رانیری که شانس زیادی برای جانشینی جامپائولو در میلان دارد، به احتمال حضورش در سن‌سیرو واکنش نشان داد...

کلودیو رانیری که شانس زیادی برای جانشینی جامپائولو در میلان دارد، به احتمال حضورش در سن‌سیرو واکنش نشان داد

به گزارش خبرنگار مدال، میلان شب گذشته در دیداری خانگی، ۳-۱ مقابل فیورنتینا شکست خورد تا چهارمین شکست روسونری در این فصل رقم بخورد. مارکو جامپائولو سرمربی میلان که به خاطر عملکرد ضعیف تیمش با انتقادات زیادی در هفته‌های اخیر مواجه بوده، با شکست شب گذشته، او حالا بر لبه تیغ گام برمی‌دارد و هر لحظه ممکن است از سوی سران میلان اخراج شود. در این میان رسانه‌های ایتالیایی چند گزینه مانند آرسن ونگر، مکس آلگری و لوچانو اسپالتی را برای جانشینی او مطرح کرده‌اند اما به نظر می‌رسد شانس کلودیو رانیری، سرمربی سابق چلسی و لسترسیتی بیش از سایرین است. رانیری پیرامون این شایعات گفت:

"من دوست دارم مارکو جامپائولو بتواند تمام تفکرات خود را در میلان عملی کند و امیدوارم بتواند راه حلی برای مشکلات تیمش پیدا کند. شرایط برای میلان دشوار است و باید هر چه زودتر تغییر کند. من برای آینده کاری‌ام به دنبال پروژه‌ای قانع‌کننده و بابرنامه هستم اما در حال حاضر توجهی به شایعات نخواهم کرد."

گفتنی است، شب گذشته پائولو مالدینی اعلام کرد که سران میلان هم‌چنان از جامپائولو حمایت می‌کنند اما با توجه به سابقه‌ای که از آنها در اذهان وجود دارد، صبر آنها قطعاً بیشتر از چندین بازی نخواهد بود.

اخبار مرتبط:

جامپائولو: چنین شکستی در حد شخصیت میلان نیست

تگ ها


مارکو جامپائولو کلودیو رانیری فوتبال جهان روسونری پائولو مالدینی فوتبال