واکنش رایولا به شایعات علاقه رئال مادرید به هالند

مینو رایولا، مدیر برنامه ارلینگ هالند به شایعات علاقه رئال مادرید به جذب این بازیکن واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، در فصل ۲۰-۲۰۱۹ بود که نمایش های خیره کننده بچه غول نروژی در ترکیب سالزبورگ شگفتی همگان را به همراه داشت؛ جایی که ارلینگ هالند در ترکیب تیم اتریشی فوق‌العاده عمل کرد و یکی از شگفتی های آن فصل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت.

بعد از نمایش های خوب هالند در ترکیب سالزبورگ بسیاری از تیم‌های مطرح اروپایی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شدند اما نهایتا او در تصمیمی جالب توجه بوندسلیگا و باشگاه دورتموند را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

عملکرد خوب پدیده نروژی در دورتموند نیز ادامه داشته و او تا به اینجای فصل ۲۱-۲۰۲۰ در ۱۴ مسابقه ۱۷ بار موفق به گلزنی شده است؛ موضوعی که باعث شده شایعاتی در رابطه با علاقه تیم‌های بزرگ و متمول اروپایی به جذب این بازیکن مطرح شود که شاید مهم ترین آنها رئال مادرید محسوب می‌شود؛ موضوعی که مدیر برنامه هالند یعنی مینو رایولا به آن واکنش نشان داده و می‌گوید: " من نمی توانم در مورد بند آزادسازی هالند صحبت کنم.  شایعات می گویند رئال مادرید او را می خواهد؟  این برای من چیز جدیدی نیست اما او در بروسیا دورتموند بسیار خوشحال است.

ارلینگ می‌خواهد قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود و زمانی که بخواهد باشگاه را ترک کند تنها به خاطر جاه طلبی اش خواهد بود نه پول."

تگ ها


بروسیا دورتموند مینو رایولا ارلینگ هالند رئال مادرید