واکنش رسانه ایتالیایی به جدایی استراماچونی؛ داستانی غیرقابل توصیف...

پس از اتفاقات روز گذشته و فسخ قرارداد آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال، روزنامه گازتادلواسپورت ایتالیا در گزارشی به این موضوع واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، روزنامه گازتادلواسپورت در گزارشی، اتفاقی که روز گذشته رخ داد و آندرا استراماچونی تهدید خود را مبنی بر کناره‌گیری از سرمربیگری استقلال عملی کرد، تحلیل کرد.
این نشریه نوشت: دوره استراماچونی در استقلال به سر رسید. ماجرای مربی ایتالیایی روی نیمکت تیم ایرانی به پایان رسید. همانگونه که قبلا هم گزارش شد، مشکل اصلی پرداخت‌های نامنظم در پرداخت حقوق سرمربی سابق اینترمیلان و همکارانش عنوان شد. در واقع، تیم ایرانی به خاطر تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی مجبور به پرداخت‌های نامنظم شد.
این نشریه ادامه داد: استراماچونی ماجراجویی در استقلال را در تاریخ 13 ژوئن سال 2019 با امضای قراردادی 2 ساله آغاز کرد. داستانی غیرقابل توصیف برای سرمربی سابق اینتر در تهران رقم خورد. ابتدا یکسری از قول‌ و قرارهای تجاری و غیره و شروع فصلی فاجعه‌بار حاصل شد. بعد تیم نجات یافت تا جایی که تا پله نخست جدول صعود کرد. یک افسانه شبیه به آنچه برای کلادیو رانیری و لسترسیتی رخ داد، به‌وجود آمد. تیم او 8 برد متوالی کسب کرد و عنوان هجومی‌ترین تیم لیگ را به خود اختصاص داد. به این ترتیب، استراماچونی محبوب هواداران شد.

 

بیشتر بخوانید:

ادعای دی‌مارتزیو؛ رئیس و هیئت مدیره استقلال در آستانه استعفا

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی امیر حسین فتحی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال