واکنش رسانه‌های اسپانیا به درخشش گرت بیل+ عکس

رسانه‌های اسپانیایی به گلزنی گرت بیل ستاره سابق رئال مادرید برای تاتهام با پاس گل سرخیو رگیلون دیگر بازیکن سابق رئال واکنش نشان دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسانه‌های اسپانیایی به گلزنی گرت بیل برای تاتنهام در دیدار دیروز این تیم مقابل برایتون واکنش نشان دادند. گلی که از قضا با پاس سرخیو رگیلون به ثمر رسید که مثل گرت بیل از رئال به تاتنهام منتقل شده است. طعنه ژوزه مورینیو به رئال در پایان بازی هم از دیگر نکاتی بود که از دید رسانه‌های اسپانیایی مخفی نماند.

مورینیو بعد از به ثمر رسیدن اول گل گرت بیل در بازگشت او به تاتنهام به خبرنگاران گفت که منتظر است تا ببیند وبسایتهای مادریدی در این باره چه می نویسند. از قضا رسانه های اسپانیایی امروز به این موضوع پرداخته و از تصمیم زیدان برای واگذاری گرت بیل و رگیلون به عنوان تصمیمی عجیب یاد کردند.

روزنامه مارکا در گزارش خود از عملکرد گرت بیل در بازی تاتنهام به عنوان عملکردی عالی یاد کرد و گفت او با لهجه اسپانیایی بی عیب و نقص بعد از این گل فریاد vamos سر داده (معنی در اسپانیایی: اینه!)

سایت مارکا: گلی که مادریدی ها دوست نداشتند ببینند

مارکا همچنی اشاره کرد که گرت بیل و سرخیو رگیلون با پیراهن رئال مادرید ۱۷ بار در کنار هم بازی کرده بودند ولی این اولین بار بود که در همکاری با هم به گل رسیدند. مارکا در این باره نوشت: " این همکاری بین دو بازیکن سابق رئال مادرید بعضی هواداران را واداشته که از تصمیم عجیب زیدان برای واگذاری آنها انتقاد کنند".

موندو دپورتیوو از طعنه زدن مورینیو به رئال مادرید می گوید

موندو دپورتیوو روزنامه کاتالان هم به این مساله پرداخته و از گرت بیل به عنوان قهرمان تاتنهام یاد کرد. موندو به این اشاره کرد که شادی بعد از گل پرشور گرت بیل نشان می دهد او از اینکه بعد از دوران دشوارش در رئال دوباره موفق به درخشش شده تا چه حد خوشحال است.

اسپورت دیگر روزنامه کاتالان هم به طعنه مورینیو به رئال مادرید اشاره کرده و می‌گوید سرمربی سابق رئال برای شیطنت زمان را از دست نداد.

بیشتر بخوانید:

طعنه مورینیو به رئال مادرید درباره گرت بیل

واکنش گرت بیل بعد از گلزنی برای تاتنهام

 

 

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال