واکنش رسانه های بارسلونا به مصاف با لیورپول

شب گذشته لیورپول توانست در زمین پورتو به برتری 1-4 دست یافته و پای به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بگذارد. حریف این تیم بارسا خواهد بود....

شب گذشته لیورپول توانست در زمین پورتو به برتری 1-4 دست یافته و پای به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بگذارد. حریف این تیم بارسا خواهد بود.

به گزارش مدال،شب گذشته لیورپول توانست در زمین پورتو به برتری 1-4 دست یافته و پای به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بگذارد. حریف این تیم بارسا خواهد بود.یک شب زودتر بارسا هم با برتری 3-0 بر یونایتد توانست بود مجوز حضور در نیمه نهایی را به دست بیاورد و اکنون باید منتظر جدال تماشایی بارسا و لیورپول باشیم.

بازی رفت دو هفته دیگر در نوکمپ برگزار خواهد شد. بارسا در تاریخ خود هرگز نتوانسته لیورپول را در لیگ قهرمانان حذف کند. آخرین بار لیورپول توانسته در فصل 07-2006 بارسا را از از گرودنه رقابت ها خارج کند و بارسا انگیزه فراوانی برای انتقام گیری خواهد داشت.

موندودپورتیوو و اسپورت، دو نشریه ورزشی اصلی بارسلونا تیتر یک خود را به این قضیه اختصاص داده اند. موندودپورتیوو از این بازی به عنوان بمب نیمه نهایی یاد کرده و اسپورت نیز تیتر زده:« نیمه نهایی فوق العاده بزرگ.»

واکنش رسانه های بارسلونا به مصاف با لیورپول