واکنش رسانه‌های خارجی در خصوص تهدید سرمربی پرسپولیس

پس از مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و پرداخت‌ نامنظم مطالبات سرمربی آرژانتینی، رسانه‌های خارجی به این موضوع واکنش نشان دادند...

به گزارش مدال، قطع همکاری با مربیان خارجی در فوتبال ایران، موضوعی است که هم اکنون مورد توجه رسانه‌های خارجی قرار دارد.
بعد از آنکه مارک ویلموتس و آندره‌آ استراماچونی از مربیگری تیم‌های ملی ایران و استقلال به خاطر مشکلات مالی کنار رفتند،‌ به نظر می‌رسد گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس،‌با توجه به تهدیداتی که کرده،‌ گزینه بعدی برای خروج است.
سایت اسریپ رومانی در صفحه خود در فضای مجازی از دل نگرانی هواداران تیم پرسپولیس به خاطر رفتن احتمالی مربی چند ماه گذشته خود خبرداد.
این رسانه مشکل مربی سرخ‌پوشان را مشابه با دو مربی خارجی نام‌برده دانست.
همچنین سایت خبرگزاری شین‌هوا چین نیز به این موضوع پرداخت.
این رسانه در گزارشی نوشت: گابریل کالدرون به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس از نحوه پرداخت دستمزدش ابراز تاسف کرده است. این در حالیست که باشگاه ایرانی به موقع حقوق وی را پرداخت نکرده است. از این رو کالدرون احتمال دارد تیم ایرانی را ترک کند و همین امر باعث ناراحتی هواداران شده است.
این رسانه افزود: آندره‌آ استراماچونی در ابتدای دسامبر، استقلال تیم رقیب پرسپولیس را به خاطر پرداخت‌های نامنظم بعد از 6 ماه ترک کرد.

بیشتر بخوانید:

زنگ خطر برای آبی‌ها؛ بلاتکلیفی استقلالی‌ها و مهلت شش روزه لیست آسیایی

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد مطالبات کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال