واکنش رسانه کره‌ای به استقبال چشمگیر تماشاگران از دیدار برابر ایران

رسانه کره‌ای به استقبال کم سابقه تماشاگران از دیدار دوستانه ایران و کره‌جنوبی واکنش نشان داد...

دیدار دوستانه ایران و کره‌جنوبی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش مدال، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی کره جنوبی رفت که این بازی با تساوی یک_یک به پایان رسید.
روزنامه چوسان کره جنوبی در واکنش به این بازی با اشاره به حضور تماشاگران زیاد در ورزشگاه نوشت: استادیوم محل بازی ۸ در ورودی داشت که به دلیل ازدحام هواداران، همه ۸ در پر شده بود. مسئولان ورزشگاه محل بازی در پایان بازی این مسئله را اعلام کردند.
این روزنامه کره‌ای در ادامه نوشت که با توجه به اینکه تیم ملی کره جنوبی در هشت سال اخیر به تیم ملی ایران گل نزده بود، به همین دلیل تماشاگران انگیزه بسیار زیادی داشتند تا از تیم کره حمایت کنند، هر چند که در پایان این بازی با تساوی یک_یک  تمام شد.
چوسان در ادامه نوشت: بازی قبلی تیم ملی کره جنوبی در این ورزشگاه مقابل تیم ملی اروگوئه برگزار شد که ۶۴ هزار بلیت برای این بازی فروخته شد، اما برای بازی کره جنوبی و ایران تا قبل از بازی ۵۵ هزار بلیت فروخته شد و حدود ۹ هزار بلیت باقی ماند، اما به محض شروع بازی، هواداران بلیت خریدند و جمعیت حاضر در ورزشگاه ۶۰ هزار و ۲۱۳ نفر اعلام شدند و این در حالی است که این ورزشگاه بزرگترین استادیوم کره جنوبی است.

همچنین سایت کره‌ای MBN بعد از تساوی یک بر یک مقابل ایران در مطلبی نوشت: بالاخره بعد از ۸ سال توانستیم دروازه ایران را باز کنیم. هوانگ جو توانست به ایران گل بزند.تیم ملی ایران ۸ سال با سرمربیگری کی‌روش مقابل ما بازی کرد و نتوانسته بودیم به آنها گلزنی کنیم. امروز بعد از این مدت در ورزشگاه جام جهانی سئول بالاخره دروازه ایران را باز کردیم.

اخبار مرتبط:

ایران 1 – 1 کره جنوبی/ نمایش امیدوارکننده یوزها در سئول

 

تگ ها


تیم ملی ایران بازی دوستانه ایران کره جنوبی تیم ملی کره جنوبی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال