واکنش رسمی باشگاه استقلال به شایعه جدایی پاتوسی

باشگاه استقلال به یک مصاحبه واکنش نشان داد....

باشگاه استقلال به یک مصاحبه واکنش نشان داد.

 معاون ورزشی استقلال در خصوص مصاحبه مدیر برنامه پاتوسی توضیحاتی را داد.

به گزارش مدال، با توجه به مسایل مطرح شده پس از دیدار دربی و همین طور مصاحبه انجام شده از طرف مدیر برنامه های آیاندا پاتوسی، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: در خصوص مصاحبه مدیربرنامه آیاندا پاتوسی در ارتباط با اتفاقات بازي دربي لازم است تا به استحضار برسانم كه اظهارات ايشان غير مرتبط و غیرمسئولانه بوده و صحبت هایی که مطرح کرده، دور از واقعیت و خارج از حيطه اختيارات يك مدير برنامه طبق مقررات موجود ميباشد. مطابق مقررات فعاليت مديران برنامه فيفا و فدراسيون فوتبال ايران، حيطه اختيارات مدير برنامه “Intermediary “ در حد نمايندگي و ارايه خدمات به بازيكن جهت انعقاد قراردادها باشگاه مربوطه مي باشد و نه بيشتر.
بنابراين تمامي صحبتهاي ايشان مبني بر خروج بازيكن از كشور به واسطه توهين نژادپرستانه كذب محض و خارج از چارچوب اختيارات ايشان ميباشد و در جهت ضربه زدن به منافع باشگاه استقلال تلقي خواهد شد.

وی افزود: بنده ضمن نكوهش و محكوم كردن تمامي اتفاقات روي داده در بين دونيمه و پايان بازي دربي در رختكن و هتل، لازم است به استحضار تمامي هواداران عزيز باشگاه استقلال برسانم كه پس از اظهارات ايشان باشگاه استقلال با توجه به حساسيت موضوع مطرح شده، به بررسي كامل موضوع پرداخته و اعلام مي دارد كه هيچگونه توهين و يا عمل نژادپرستانه از طرف بازيكنان اتفاق نيفتاده است.
همانطور كه قبلا عرض كردم وظایف مدیربرنامه مشخص است و مسائل فني تیم ارتباطی به ایشان ندارد.
معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: ایشان حق ندارد درباره مسائل تیم با رسانه ها صحبت کند و اگر مشکلی پیش آمده بود و يا به بواسطه بازيكن مطلبي را مطلع شده است باید با باشگاه مطرح نمايد .
بنابراين ضمن احترام به ايشان خواهشمندم تا تنها در حيطه وظائف قانوني خود صحبت و فعاليت نمايد و از هرگونه مصاحبه غيرمرتبط در حوزه فعاليت بازيكن و روابط بازيكن با باشكاه  جدا خودداري نمايد . مطمئنا در صورت تكرار ماجرا باشكاه استقلال اين حق را براي خود قائل خواهد شد تا از طريق مجاري قانوني و مطابق قوانين و مقررات داخلي و بين المللي فيفا اقدام نمايد.
ما و همه اركان باشگاه بنا به دستور و تاكيد مديرعامل محترم از هرگونه حاشيه دوري كنيم و فقط در راستاي موفقيت تيم تلاش كنيم.