واکنش رسمی رئیس بارسلونا به اتهامات اخیر

رئیس باشگاه بارسلونا امروز در جریان یک کنفرانس خبری، اتهامات وارد به خود و باشگاه را رد کرد....

به گزارش مدال،  روز گذشته خبری عجیب در رابطه با بارسلونا منتشر شد که ساعاتی بعد باشگاه کاتالانی آن را تکذیب کرد. شبکه SER کاتالونیا در یک برنامه اعلام کرد بارسا با یک شرکت به نام I۳ Ventures قرارداد امضا کرده است که اکانت‌هایی برای ضربه زدن به چهره‌هایی همچون لیونل مسی، جرارد پیکه، خوان لاپورتا (رییس سابق بارسلونا) یا ویکتور فونت (نامزد سابق ریاست باشگاه) ایجاد کند.

بر اساس اعلام این شبکه، I۳ Ventures در دو بخش فعالیت می‌کند. این شرکت از چهره باشگاه که ریاست آن را جوزپ ماریا بارتومئو بر عهده دارد، حمایت می‌کند و چهره برخی دیگر از افراد یا موسسه‌های مربوط به این باشگاه را خدشه‌دار می‌کند.

قرارداد تیم کاتالانی با I۳ Ventures توسط خائومه ماسفر، مشاور بارتومئو در سال ۲۰۱۷ در آرژانتین به امضا رسید. باشگاه بارسا نزدیک به یک میلیون یورو به این شرکت پرداخت کرد که از شش قرارداد ۲۰۰ هزار یورویی تشکیل می‌شود.

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا امروز در واکنش به اتهامات وارده گفت:« می خواهم خیلی واضح اعلام کنم که هیچکس نباید تردیدی داشته باشد که بارسلونا هرگز با هیچ شرکتی برای تخریب چهره بازیکنان فعلی و سابق، مدیران سابق، سیاستمداران و نیز نامزدهای ریاست باشگاه قرارداد امضا نکرده است. در مقابل اتهام وارده اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و از خود دفاع خواهیم کرد.

آیا ما با شرکتی برای نظارت بر شبکه های اجتماعی قرارداد بسته ایم؟ پاسخ مثبت است. آیا این شرکت کارش حفاظت از وجهه باشگاه در فضای مجازی است؟ پاسخ مثبت است ولی اینکه ما علیه چهره های شاخص باشگاه عمل کرده باشیم، اصلا صحت ندارد. ما قرارداد خود با این شرکت را پس از این اتفاق فسخ خواهیم کرد.»

بیشتر بخوانید:
شوک به تاتنهام و مورینیو؛ سون زیر تیغ جراحان
ستاره رئال در خطر از دست دادن ال کلاسیکو 

تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان بارسلونا مسی بارسلونا لالیگا فوتبال