واکنش رسمی سیتی به اظهارنظر تند روی کین علیه واکر

باشگاه منچسترسیتی اظهارنظر هفته گذشته روی کین علیه کایل واکر را توهین تلقی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در بازی هفته گذشته منچسترسیتی و لیورپول که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید، گل اول بازی در دقیقه ۱۳ توسط محمد صلاح از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. این پنالتی به دلیل خطای کایل واکر از سیتی روی سادیو مانه ستاره سنگالی لیورپول به قرمزها اهدا شد. روی کین اسطوره منچستریونایتد بعد از بازی از کایل واکر به شدت انتقاد کرد و از او به عنوان احمقی یاد کرد که "در ۳۰سالگی تا این حد دست و پا چلفتی است".

کایل واکر مدافع ۳۰ساله منچسترسیتی در اوایل بازی به شکلی عجیب و بی احتیاط با سادیو مانه درگیر شد و با سرنگون شدن ستاره سنگالی لیورپول، داور در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد تا محمد صلاح گل اول بازی و تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

کوین دی بروینه هافبک بلژیکی سیتی و گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس از واکر حمایت کردند و امروز هم باشگاه منچسترسیتی با صدور بیانیه ای اعلام کرد روی کین خط قرمزها را زیر پا گذاشته است و این صحبت او توهین به بازیکن تیم منچسترسیتی است. طبق گزارش رسانه های انگلیسی، سیتی به دلیل اظهارنظر تند روی کین به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت شکایت کرده است. 

سیتی معتقد است مشکلی با انتقادات کارشناسان تلویزیونی ندارد ولی حرف های کین توهین به واکر بوده است. اسکای اسپورتس هنوز در این باره واکنش رسمی نشان نداده ولی موضع این شبکه همواره این بوده است که کارشناسان آزادند اظهارنظر های شخصی خود را بدون محدودیت بیان کنند.

بیشتر بخوانید:

شخصا با منچسترسیتی در حال مذاکره هستم

سیتی۱- ۱ لیورپول؛یک امتیاز هدیه دی بروین به کلوپ

 

 

تگ ها


روی کین فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال