واکنش رسمی مجموعه انقلاب به ادعای منصوریان

مجموعه ورزشی انقلاب در اطلاعیه درباره اتفاق به وجود آمده برای سهیلا منصوریان توضیح داد.&#۱۶۰;...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از ویدیویی که سهیلا منصوریان، ملی پوش ووشو از خودش در مجموعه ورزشی انقلاب منتشر کرد و مدعی شد که از این مجموعه توسط ماموران حراست اخراج شده، این مجموعه ورزشی هم که زیر نظر وزارت ورزش فعالیت می کند، با انتشار اطلاعیه ای در این باره توضیح داده است. 


این مجموعه رفتار ماموران حراست و حساسیت در ورود و خروج افراد را طبیعی دانسته و دلیل ایجاد این تنش را همراهی یک فرد با سهیلا منصوریان عنوان کرده است. 


در اطلاعیه رسمی مجموعه انقلاب آمده است: 


 پیرومشکل بوجود آمده برای بانوی ورزشکار سرکار خانم سهیلا منصوریان در مجموعه ورزشی انقلاب ذکربرخی نکات ضروری است .


مجموعه ورزشی انقلاب به عنوان یکی از پرترددترین مجموعه‌های ورزشی کشور همواره در اختیارعموم مردم و به خصوص قهرمانان کشور بوده و نهایت همکاری را با این عزیزان داشته است. با توجه به تردد بی‌شمار افراد مختلف دراین مجموعه وظیفه ذاتی حراست تشخیص احراز هویت تک تک افراد و اعضای محترم می‌باشد و بدیهی است که بعد از طی این مرحله مجوز حضور عزیزان در مجموعه صادر خواهد شد. 


به همین دلیل با توجه به اهمیت ورود و خروج در داخل این مجموعه و صرفا به دلیل رفاه، آرامش و امنیت استفاده کنندگان از مجموعه ماموران مقابل درب‌ها موظفند تمامی موارد را به مراجعه کنندگان گوشزد نمایند. سرکار خانم منصوریان در شرایطی وارد مجموعه شده که ظاهرا فرد دیگری با این ورزشکار عزیز قصد حضور در مجموعه را داشته که همکاران ما مستقر مقابل درب، خواستار رویت کارت شناسایی وی شده‌اند و ظاهرا همین مسئله باعث ناراحتی خانم منصوریان شده است.


این انتظار می‌رود که تمامی افراد برای کنترل کردن کارت شناسایی توسط نمایندگان ما در مقابل درب‌ها، نهایت همکاری را با آنها داشته باشند. 


یادآور می‌شود پیرو دستورات مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب به مسئولان مربوطه و همچنین گزارش ارائه شده و بازبینی دوربینهای مجموعه و فیلمهای گرفته شده موارد بصورت جزئی تر دراین زمینه مورد بررسی قرار خواهد گرفت .


در پایان باز هم ذکر این نکته ضروری است که مجموعه ورزشی انقلاب همواره میزبان عزیزان ورزشکار و بخصوص قهرمانان خواهد بود و نهایت همکاری را با آنها انجام خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
طالقانی: مردم نگران نباشند، حالم خوب است
حدادی مصدوم شد
توکلیان: برگزاری لیگ در این شرایط به صلاح کشتی نیست 

تگ ها


ووشو منهای فوتبال سهیلا منصوریان وشو